کد خبر: 697548 A

علی قلی‌زاده در این فصل عملکرد خوبی در تیم شارلروا داشته است. این عملکرد خوب و درخشش او در بازی‌های اخیر باشگاهی و ملی مورد توجه رسانه اسپورت بلژیک قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، این رسانه درباره قلی‌زاده و عملکردش اینطور نوشت: «چند بار لمس توپ و حرکات تکنیکی در ابتدای فصل نگاه‌ها را به یک بازیکن جذب کرد. علی قلی‌زاده می‌خواست با ریتم فوتبال بلژیک آشنا شود. این بازیکن ایرانی حالا توانسته است درخشش خودش را در شارلروا و فوتبال بلژیک شروع کند.»

قلی‌زاده که حالا در تیم ملی هم یک بازیکن موثر است، بیش از حد مورد توجه این رسانه بلژیکی قرار گرفته. اسپورت در ادامه درباره قلی‌زاده نوشت: «علی قلی‌زاده یک پدیده است. شاید بتوان او را پدیده آینده فوتبال ایران دانست که در این کشور فوتبالش را آغاز کرده است. بعد از حضور در لیگ بلژیک او ابتدا دقایق کمی برای تیمش به میدان می‌رفت ولی در ادامه‌ زمان بیشتری برای بازی به او رسید. قلی‌زاده یک استعداد ناب فوتبالی محسوب می‌شود. بازیکنی با حرکاتی سریع و فانتزی که بازی کردن مقابل او را دشوار می‌کند. وقتی روز، روز او باشد توقف شاهزاده علی خیلی دشوار می‌شود.»

همچنین گایتان هرندریکس، هم‌تیمی قلی‌‌زاده، درباره این بازیکن می‌گوید: «او در بازی آخر شارلروا عملکرد فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشت و توانست یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کند. حالا ما بازیکنی را در اختیار داریم که می‌تواند تفاوت‌ها را رقم بزند. نباید این را فراموش کرد که قلی‌زاده از جای دوری به اینجا آمده است. قلی‌زاده هم مانند کاوه رضایی خجالت می‌کشد انگلیسی صحبت کند. او هنوز در ابتدای راه است و خیلی جا برای پیشرفت دارد.»

علی قلی‌زاده که از فهرست تیم ملی در جام جهانی خط خورد، با درخشش در شارلروا امیدوار است بتواند یکی از بازیکنان ایران در جام ملت‌های آسیا باشد.

بازی بلژیک جام جهانی رسانه فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر