کد خبر: 697546 A

رده پایه سرخپوشان همچنان اسیر یک اشتباه مهلک

علیرغم نزدیک شدن به روزهای پایانی محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، با توجه به اینکه موعد نقل و انتقالاتی تیم‌های پایه در زمستان نیست، آنها همچنان با مشکل بزرگی مواجه خواهند بود.

به گزارش ایلنا، همه امید برانکو به روزی است که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز می‌شود اما تیم‌های پایه باشگاه به این موضوع حتی امیدوار هم نمی‌توانند باشند. نمونه‌اش تیم امید پرسپولیس که تنها دو بازی‌اش می‌افتد بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالات. این تیم که سرمربی‌اش اسماعیل حلالی است، در رده هشتم جدول لیگ برتر امیدهای تهران ایستاده. امیدها که این هفته استراحت می‌کنند، تنها 6 بازی دیگر دارند.

این تیم در بهترین حالت چهارم می‌شود و در بدترین حالت دهم. با توجه به اینکه تنها شش بازی تا انتهای فصل مانده و تقویم این رقابت‌ها بسیار فشرده دنبال شده، تنها دو مسابقه امیدهای پرسپولیس بعد از پایان محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات برگزار خواهد شد.

این اتفاق در حالی می‌افتد که فهرست تیم امید جایی برای بازیکن جدید ندارد. تیم امید پرسپولیس هم مثل دیگر تیم‌های این باشگاه به خاطر کمبود بازیکن و محرومیت خیلی زجر کشید و جالب اینکه حلالی با وجود تمام کمبودهایش، با در نظر گرفتن مشکلات تیم جوانان، از این تیم بازیکن نگرفت و حتی سه چهار بازیکن بی‌انضباط را هم کلا کنار گذاشت.

پرسپولیس تقویم زمستان لیگ برتر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر