کد خبر: 697526 A

مهرداد کفشگری:

مدافع تیم سایپا می‌گوید برای تسویه حساب با تیم پرسپولیس منتظر تماس مسئولان این باشگاه است.

به گزارش ایلنا،‌ مهرداد کفشگری پس از تساوی سایپا مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: در لیگ برتر به نظرم بازی راحت وجود ندارد. این تیم استقلال خوزستان آخر جدول است. در نیمه اول خوب بازی کردیم ولی نیمه دوم یک مقدار زیاد عقب نشستیم و متاسفانه گل هم خوردیم.

او ادامه داد:‌ دو امتیاز خیلی حساس از دست دادیم که خیلی می توانست به ما در ادامه راه کمک کند. می توانستیم پیروز بازی باشیم. یکی دو ضد حمله هم خوردیم که خدا را شکر گل نشد و نباختیم. اما در کل 2 امتیاز حساس را از دست دادیم.

او درباره نتایج نامطلوب سایپا در هفته های اخیر عنوان کرد: ما چهار، پنج بازی سنگین با تیم های استقلال (دو بار)، پرسپولیس، سپاهان و پدیده داشتیم. این مسئله متاسفانه باعث شد شرایط بدنی ما زیاد خوب نباشد. روی هم رفته فکر می کنم شرایط خوب می شود. هر تیمی در مقطعی از سال افت دارد و به نظرم وضعیت ما هم خوب می شود. ضمن اینکه سه، چهار بازیکن تیم مصدوم هستند که به تیم ضربه زده است.

هافبک سایپا درباره طلبی که از پرسپولیس دارد نیز گفت: من منتظر هستم که باشگاه پرسپولیس با من تماس بگیرد تا با آنها توافق کنم. اگر ما را قابل بدانند. 300 میلیون از پرسپولیس طلب دارم که مربوط به سال آخرم می شود. فکر می کنم سال 95 بود.

استقلال خوزستان مهرداد کفشگری سایپا تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر