کد خبر: 697461 A

استفن کری با همکاری شرکت آندر آرمور تولید کفش‌های ورزشی برای دختران را آغاز کرد.

به گزارش ایلنا،‌ ستاره طلایی تیم گلدن استیت واریوز با رفتار جدیدش اخلاق حرفه‌ای را در داخل زمین و خارج از زمین مسابقه نشان داد. رایلی موریسون، هوادار 9 ساله بسکتبال از ناپا، کالیفرنیا، به دارنده دو جایزه برترین بازیکن سال NBA نامه نوشت تا او را مطلع کند که قادر به خرید کفش امضا شده خود یعنی "Curry 5" در وب سایت آندر آرمور نیست.

کری2

این کودک ناامید شده بود چرا که در بخش فروش کفش‌های ورزشی از مدلی که او به آن علاقه داشت تنها برای مردان تولید می‌شد و از کری 30 ساله درخواست کرد تا در این راه به او کمک کند.

1

10 روز پس از ارسال نامه ریلی،‌ کری پاسخ داد و نگرانی خود را درباره این مسئله ابراز کرد. کری نوشت: "از نگرانی شما قدردانی می‌کنم،‌طی دو روز گذشته با آندر آرمور صحبت کردم که چگونه می‌توانیم مسئله را حل کنیم.متأسفانه، ما اندازه‌های کوچکتر را در وب سایت برای پسران نشان داده‌ایم. ما اکنون این را اصلاح می‌کنیم!"

2

به گفته او، تغییرات انجام شده است و اکنون کفش‌های کری را می‌توان در بخش دختران آندر آرمور خریداری کرد اما این تمام ماجرا نیست. قهرمان سه دوره مسابقات NBA یکقدم بیشتر رفت و به ریلی اعلام کرد به زودی با سورپرایز بزرگی رو به رو می‌شود. 

5

کری نوشت: من می‌خواهم به شما اطمینان بدهم که می‌توانید کفش‌های من را بپوشید؛ من قصد دارم یک جفت Curry 5 را برای شما ارسال کنم و شما یکی از اولین بچه‌هایی باشید که Curry 6 را برتن می‌کنید. در پایان ما کارهای ویژه‌ای در روز بین المللی زنان داریم و می‌خواهم شما در جشن ما حضور پیدا کنید. بیشتر از این توضیح نمی‌دهم اما می‌خواهم آن شب در اوکلند باشید!

بسکتبال استفان کری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر