کد خبر: 697068 A

هفته دهم لیگ برتر والیبال مردان

هفته دهم رقابت های لیگ برتر با دیدارهای جذاب و نزدیک برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دهم رقابت های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری 5 مسابقه انجام شد. گزارش این هفته از مسابقات در ادامه می آید:

فولاد سیرجان ایرانیان 3 – شهروند اراک یک

عصر روز چهارشنبه، هفتم آذرماه و از ساعت ۱۶ دو تیم فولاد سیرجان ایرانیان و شهروند اراک در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی گل گهر سیرجان به مصاف هم رفتند، دیداری که در حضور ۲۰۰۰ هوادار سیرجانی نزدیک به ۱۱۷ دقیقه به طول انجامید و در مجموع با حساب ۳ بر ۱ به سود نماینده سیرجان خاتمه یافت تا تیم سیرجانی با کسب یک برد شیرین در خانه، به روند بردهای نماینده اراک پایان دهد.

پیکان 3 – شهرداری ورامین یک

تیم والیبال شهرداری ورامین بعد از مدت ها کسب پیروزی در دیدار با پیکان شکست خورد. شاگردان ترکاشوند در یک دیدار جذاب و نزدیک که هر دو تیم نمایش خوبی در آن داشتند با وجود شکست در ست اول، موفق شدند ست های بعدی را با برد به پایان برسانند تا به این ترتیب برد بزرگ هفته برای تیم پیکان باشد.

شهرداری ارومیه 3 – عقاب نهاجا یک

اولین برد شهرداری ارومیه در هفته دهم در خانه ثبت شد. تیم والیبال شهرداری ارومیه در دیداری که با استقبال خوب هواداران برگزار می شد، موفق شد عقاب نهاجا را شکست دهد تا به این ترتیب بعد از تغییرات در کادرفنی اولین برد خود را به دست بیاورد و یکی دیگر از خطوط تیره جدول، از بین برود.

شهرداری تبریز 3 – دورنا ارومیه 2

نماینده تبریز در میزبانی خود برابر دورنا ارومیه به یک برد سخت و با ارزش دست پیدا کرد. شهرداری تبریز در این دیدار ست های اول و سوم را به سود خود به پایان رساند و دورنای ارومیه با برد در ست های دوم و چهارم کار را به ست پنجم کشاند.  در ست پنجم تیم شهرداری تبریز موفق به کسب پیروزی شد تا یک برد با ارزش را در خانه به نام خود ثبت کند.

پیام خراسان 3 – سایپا 2

دیدار جذاب و فوق العاده دو تیم بعد از کش و قوس های فراوان با نتیجه 3 بر 2 به سود میزبان به پایان رسید تا مشهدی ها حالا در صدر جدول در کنار ورامین حضور داشته باشند. در این دیدار جذاب و پر حاشیه پیام ست های اول، سوم و پنجم را به سود خود به پایان رساند.

هفته دهم لیگ برتر والیبال مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر