کد خبر: 696769 A

شفر هنوز لیستی به ما ارائه نکرده

فتحی درباره اینکه مرتضی تبریزی در لیست فروش قرار دارد یا خیر ادامه داد: تبریزی ازبازیکنان خوب و با اخلاق باشگاه استقلال است اما هنوز شفر لیستی در خصوص حضور بازیکنان جدید و یا آنهایی که قرار است از تیم جدا شوند را به باشگاه ارائه نکرده است

به گزارش ایلنا، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه قرار بود وینفر شفر نام دستیار خارجی خود را به باشگاه ارائه دهد اظهار داشت: قرار است این اتفاق در هفته آینده صورت بگیرد. او چند مربی خارجی را به ما پیشنهاد خواهد داد و پس از بررسی در کمیته فنی در خصوص دستیار جدید تصمیم‌گیری صورت بگیرد.

وی درباره اینکه مرتضی تبریزی در لیست فروش قرار دارد یا خیر ادامه داد: تبریزی ازبازیکنان خوب و با اخلاق باشگاه استقلال است اما هنوز شفر لیستی در خصوص حضور بازیکنان جدید و یا آنهایی که قرار است از تیم جدا شوند را به باشگاه ارائه نکرده است. هنوز سه هفته از مسابقات باقی مانده است.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه استیلی مدیر تیم ملی امید در مصاحبه‌ای اعلام کرده چگونه رقم قرارداد شفر به یک میلیون دلار رسیده است گفت: آقای استیلی بزرگ و پیشکسوت فوتبال ایران است، احترام او بر ما واجب است و پاسخی به حرف‌های او ندارم.

استقلال امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر