کد خبر: 696575 A

گفت و گوی تاج با گرشاسبی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به رییس فدراسیون فوتبال، به طور جدی به نامه ارسالی دبیرکل این فدراسیون به باشگاه و نسبت به سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که با طرح مطالب غیر واقع همراه بود، اعتراض کرد و خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به این موضوع در یک جلسه ویژه شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی، در دفاع از حقوق باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم، نسبت به نامه ارسالی از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال خطاب به باشگاه و برانکو ایوانکوویچ، واکنش جدی نشان داد.

به این منظور، نامه ای خطاب به مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران، ارسال شد و باشگاه خواهان آن گردید که با توجه به درج مطالب و ادعاهای غیر واقع و غیر منصفانه در این نامه، به فوریت جلسه ای تشکیل شود تا این مسایل مورد بررسی قرار بگیرد. 

باشگاه، در بخشی از نامه خود آورده است که با توجه به اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روند فعالیت های باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس در اوج حساسیت رقابت های لیگ، همچنین مناسبات سازنده پرسپولیس با تیم های ملی و بهایی که برای همه این ها پرداخت کرد، جدی و مصمم است.

باشگاه پرسپولیس همچنین مشروح توضیحات خود درباره مسایل پیش آمده و پیگیری آن از سوی مراجع ذیربط، از جمله فدراسیون فوتبال را در نامه خصوصی و محرمانه دیگری پیگیری می نماید. 

گفتنی است در پی ارسال این نامه، مهدی تاج در گفتگوی تلفنی با حمید رضا گرشاسبی، قول پیگیری فوری این موضوع و تشکیل جلسه ای ویژه در این ارتباط را داد.

باشگاه پرسپولیس فدراسیون فوتبال آلبانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر