کد خبر: 696552 A

سرمربی تیم ملی فارغ از تذکری که امروز دبیرکل فدراسیون به باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ داده بود، با انتشار بیانیه‌ای بار دیگر به سرمربی پرسپولیس حمله کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در شرایطی که مسوولان فدراسیون فوتبال و دبیر کل این فدراسیون به شدت به دنبال تلطیف شرایط پیش از جام ملت‌های آسیا هستند، کارلوس کی روش بار دیگر به حمله علیه برانکو ایوانکوویچ پرداخت.

Out of order versus impunity

Regarding Iran Football, “....I did not want to participate in this CIRCUS”.(Branko Ivankovich) Published on Varzesh3.com, 23 April 2018. 
Defamation is not severely punished only for those that know how to abuse power and take advantage of impunity. 
CQ “If you’re going through hell, keep going”.
Winston Churchill 
Ps. Hey teacher, (buy a new suite and) leave the kid alone. ( adapted from Pink Floyd)

Capture

در این متن آمده است: با توجه به شرایط فعلی فوتبال ایران من نمی خواستم در این سیرک شرکت کنم (مصاحبه برانکو در تاریخ 18 آوریل 2018)

افرادی که می دانند که چگونه از قدرت استفاده کنند و از مصونیت برخوردارند مجازات نمی شوند.

اگر در مسیر جهنم قرار دهید به راه خود ادامه دهید؛ وینستون چرچیل

هی آقای معلم دست از سر اون بچه ها بردار؛ اقتباس از پینک فلوید

 

اکنون باید دید این داستان ادامه‌دار که همواره از سوی کارلوس کی روش با شدت بیشتری دنبال می‌شود در آستانه جام ملت‌ها چه تاثیری روی عملکرد تیم ملی خواهد داشت. برخلاف برانکو که همواره تلاش داشته فارغ از بحث جایگاه خود به تیم ملی ایران احترام بگذارد. مهمترین موضوع این است که دبیرکل فدراسیون که صبح امروز در نامه‌ای به برانکو ایوانکوویچ تذکر داد چرا واکنشی نسبت به سرمربی تحت اختیار خود در قبال عدم تنش و درگیری با دیگران ندارد.

پرسپولیس تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر