کد خبر: 696486 A

شاگردان دی فرانچسکو و سولاری امشب دیدار حساس و جذابی را در استادیوم المپیکو پیش رو خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، رم در دیدار با رئال مادرید بار دیگر کاستاس مانولاس را در اختیار نخواهد داشت. او در جریان شکست مقابل اودینزه هم به دلیل مشکل از ناحیه مچ پا غایب بود. مانولاس در دیدارهای ملی با یونان آسیب دیده است و فعلا دور از میادین است.

دانیله دروسی هم از اواخر اکتبر تاکنون بازی نکرده است. او از ناحیه زانو مشکل دارد و به نظر می‌رسد که این بار هم غایب خواهد بود.

خاویر پاستوره و دیه‌گو پروتی هم مصدوم هستند اما لورنتزو پلگرینی و الکساندر کولاروف آماده شده‌اند. این دو نفر با غلبه بر مصدومیت‌های جزیی‌شان توانستند مقابل اودینزه بازی کنند و حالا می‌توانند برابر رئال هم به میدان بروند.

ادین ژکو و چنگیز اوندر هم در ترکیب رم قرار خواهند گرفت، هرچند که در بازی لیگ، روی نیمکت قرار داشتند.

در تیم میهمان، سانتیاگو سولاری پس از شکست ناامیدکننده مقابل ایبار، تغییراتی در ترکیب تیمش خواهد داد. البته او گزینه‌های زیادی در اختیار ندارد. ناچو و کاسمیرو همچنان مصدوم‌اند و غایب خواهند بود و آلوارو اودریوسولا هم که مقابل ایبار آسیب دید و مجبور به ترک میدان شد، به احتمال فراوان نمی‌تواند برابر رم بازی کند.

دنی کارواخال در روز شنبه جانشین اودریوسولا شد و احتمالا آمادگی لازم برای بازگشت به ترکیب ثابت رئال را خواهد داشت.

دنی سبایوس مقابل ایبار به‌شدت ناامیدکننده ظاهر شد و جایش در خط میانی را احتمالا به ایسکو خواهد داد که نیمکت‌نشین بود. لوکاس واسکس هم احتمالا به‌جای مارکو آسنسیو که در فرم خوبی نیست، در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت.

ترکیب احتمالی دو تیم

رم: اولسن - سانتون، فاتزیو، ژسوس، کولاروف - انزونزی، کریستانته - فلورنتزی، پلگرینی، اوندر - ژکو

رئال: کورتوآ - کارواخال، واران، راموس، مارسلو - ایسکو، کروس، مودریچ - لوکاس، بنزما، بیل

رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا آاس رم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر