کد خبر: 696439 A

سرمربی موقت فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، عزیز فریسات در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن، اظهار داشت: همه می‌دانید ذوب آهن چقدر تیم خوب و بزرگی است. آنها کادرفنی و بازیکنان جوان و باتجربه‌ای دارند. امیدوارم بازی زیبایی را مشاهده کنیم. تیم ما تلفیقی از نفرات با تجربه و خوب در کنار جوانان است. امیدوارم در کنار همه این دوستان بتوانیم فولاد را به چیزی که استحقاقش را دارد، برسانیم.

وی افزود: همه تلاشمان را می‌کنیم تا رفاقت را در تیم حاکم کنیم. در این فرصت کم کار دیگری نمی‌توان کرد. با رفاقت و همدلی می‌توان تیم خوبی درست کرد تا همه برای یک هدف که آن موفقیت تیم است تلاش کنند.

سرمربی فولاد در مورد اینکه او با پورموسوی و استان کار کرده و فکر می‌کند مشکل اصلی فولاد تا به اینجای لیگ چه بوده است‌، گفت: در فوتبال هزار اتفاق رخ می‌دهد. فولاد بازیکنان با تجربه و مستعدی دارد. اتفاقات فوتبالی تیم را در این جایگاه قرار داده است. این تیم می‌تواند مدعی باشد. البته ضعف‌هایی هم هست اما می‌توان نتایج خوبی گرفت. می‌دانید ما در استان چیز خاصی برای دلگرمی نداریم. فوتبال می‌تواند بخشی از جامعه را شاد کند و باعث تفریح جوانان شود. ما تلاش می‌کنیم تا تیم به روزهای خوب خود باز گردد و باز هم بتوانیم فولاد قوی در لیگ برتر ببینیم.

فریسات در مورد اینکه آیا شناختی از ذوب آهن دارد، گفت: می‌دانید مربی این تیم اخیرا تغییر کرده و بازی قبلی ذوب آهن پخش تلویزیونی نداشت. ما شناخت خاصی از شرایط جدید این تیم نداریم اما مسابقات گذشته این تیم را برای شناخت بیشتر از توانایی بازیکنان ذوب آهن آنالیز کردیم.

وی در مورد اینکه تکلیف کادرفنی چه شد،‌گفت: فعلا مدیریت تصمیم گرفته من مسئولیت تیم را تا زمانیکه مدیریت باشگاه تصمیم قطعی در این مورد بگیرد در اختیار داشته باشم.

سرمربی فولاد در مورد اینکه آیا ممکن است تیمش به خاطر پیروزی مقابل پیکان مغرور شده باشد، گفت: برد و باخت جزوی از فوتبال است. اگر بایک برد مغرور شویم که اسم خودمان را نمی‌توانیم فوتبالی بگذاریم. رفاقت درون تیم باعث شده ما منسجم تر شویم. شما نگاه کنید وقتی گل دقیقه 91 را زدیم بازیکنان ما سریع توپ را از دروازه برداشتند و در وسط زمین قرار دادند تا با شرع بازی گل برتری را بزنیم‌. این نشان از انگیزه تیم ما دارد و اینکه بازیکنان ما فقط پیرزوی می‌خواهند این نشان از همدلی و اتحاد در تیم دارد.

فریسات در مرود اینکه گفته می‌شود بازیکنان فولاد در زمان ایلی استان تحت فشار بودند، گفت: مربیگری سلیقه است. هر کسی سلیقه خاص خودش را دارد. او سلیقه خودش را داشت و ما هم روش خودمان را داریم. بعد از تغییر و تحولی که در تیم به وجود آمد و من مسئولیت هدایت تیم را بر عهده گرفتم سعی کردم تفکر خودم را اجرا کنم. ما این روش را داریم که باید در تیم به بزرگتر و پیشکسوت احترام بگذاریم. در ادامه سعی کردیم جو دوستی و برادری را تقویت کنیم تا تیم در مسیر خودش قرار بگیرد.

فولاد خوزستان عزیز فریسات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر