کد خبر: 696250 A

لیگ آزادگان به هفته‌های حساس خود نزدیک شده و چهره تیم‌های مدعی مشخص شده است.

به گزارشگر خبرنگار ورزشی ایلنا، لیگ آزادگان به هفته‌های حساس خود نزدیک شده و از چهره تیم‌های مدعی رونمایی شده است. تیم‌های شاهین‌شهرداری بوشهر، سرخپوشان پاکدشت، گل‌گهرسیرجان و مس کرمان تیم‌های مدعی قهرمانی و صعود به لیگ برتر هستند که با اختلاف امتیاز کم در حال تعقیب یکدیگر هستند.

در لیگ دسته اول قدرت خط هجومی هر تیم تاثیر مستقیمی با موفقیت آن تیم دارد. نکته‌ای که فرهاد کاظمی سرمربی کارکشته تیم سرخپوشان پاکدشت به خوبی به آن واقف است و به همین خاطر سعی کرده تیمش را به هجومی ترین شکل ممکن روانه مسابقات کند.

وینگو بگوویچ سرمربی کهنه کار و کروات تیم گل‌گهر سیرجان هم که مدت زمان طولانی در ایران حضور داشته و در تیمهای مختلفی سرمربیگری کرده توانسته تیم خوبی را روانه مسابقات کند و اگر خط دفاع این تیم هم به خوبی خط حمله آن بود الآن تیم سیرجانی را باید در صدر جدول می‌دیدیم. در تیم گل‌گهر سیرجان آقای گل فعلی رقابت‌های لیگ 1 نیز حضور دارد. پیمان رنجبری با 10 گل آقای گل این رقابتهاست و تاثیر بسزایی در موفقیت تیم شهر سیرجان داشته است.

حاصل این طرز تفکر هجومی منجر به این شده تاکنون سرخپوشان و گل‌گهر بهترین خط حمله لیگ دسته اول را داشته باشند و با 26 گل زده نشان دهند که می‌توان با به نمایش گذاشتن یک فوتبال هجومی به موفقیت دست پیدا کرد.

همواره در لیگ آزادگان شاهد این بوده‌ایم که مربیان معتقد بودند هر چقدر خط دفاعی تیمشان محکم باشد ضریب موفقیت تیم بالا می‌رود اما نمایش این روزهای سرخپوشان و گل‌گهر خط بطلانی بر این ادعا دارد و این دو تیم نشان داده‌اند که با فوتبال هجومی هم می‌شود به موفقیت رسید. 

باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقاتی در هفته‌های پیش رو خواهد افتاد و چه نتایجی انتظار تیمهای لیگ آزادگان را می‌کشد.

فرهاد کاظمی وینگو بگوویچ لیگ آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر