کد خبر: 696116 A

سایت رسمی باشگاه اوسترسوند سوئد در گزارشی نوشت سامان قدوس اوایل پاییز به فرانسه انتقال یافت تا برای تیم امی‌ین در لوشامپیونا بازی کند.

به گزارش ایلنا، او در یازده بازی 3 گل زد و 3 پاس گل داد اما چقدر در شهر محل اقامت جدیدش مشهور است؟ برای این کار راهی شهر امی‌ین شدیم و با هواداران ارتباط گرفتیم. در لوشامپیونا فرانسه بازیکنان خوبی همانند نیمار، امباپه و کاوانی بازی می‌کنند. در میان این سوپر بازیکنان سامان قدوس نیز یافت می‌شود.

در ادامه این گزارش آمده است: «می‌خواهیم صادق باشیم. سامان قدوس خیلی میان اهالی شهر زیبای امی‌ین که فاصله 5/1 ساعته با پاریس، پایتخت فرانسه دارد مشهور نیست. در اوسترسوند همه او را می‌شناختند اما زمانی که در شهر امی‌ین از سامان قدوس می‌پرسیدیم خیلی او را نمی‌شناختند. نخستین شهروندی را که در خیابان پیدا می‌کنیم و به او عکس سامان قدوس را نشان می‌دهیم می‌گوید شناخت کافی از او ندارد. با دیدن تصاویر دیگر، این شهروند مسن شهر امی‌ین سامان قدوس را به خاطر می‌آورد و می‌گوید: درباره سامان قدوس شنیدم اما نمی‌دانستم که این تصویر او است. سپس به مرکز شهر آمیا و کلیسای جامعی که وجود دارد می‌رویم. شاید در این منطقه کسی را پیدا کنیم که سامان قدوس، ستاره پیشین تیم اوسترسوند را بشناسد. 4 نفر که از میان آنها 2 نفر لباس جشن کریسمس را بر تن دارند با دیدن تصویر سامان قدوس متعجب می‌شوند و سرشان را تکان می‌دهند. نه، ما او را نمی‌شناسیم. البته 3 گل برای تیم امی‌ین زده و به او افتخار می‌کنیم. به عبارت دیگر سامان قدوس می‌تواند برای چندین ساعت بدون نیاز به دادن امضا و عکس در خیابان‌های شهر آمیا پرسه بزند. به ثمر رساندن 3 گل و دادن 3 پاس گل شروع خوبی برای سامان قدوس در فرانسه است.»

بازی پایتخت سوئد فرانسه کریسمس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر