کد خبر: 696088 A

سکوت فدراسیون درباره سود بردن سرمربی تیم ملی از بیت المال

سرمربی تیم ملی یکهفته بعد از مصاحبه تند خود علیه برانکو ایوانکوویچ و اعلام اینکه فرصت اینکه در کنار خبرنگاران وقت خود را به ناهار بگذارد ندارد، اینبار با هدایای جالب خود برخی خبرنگاران را سورپرایز کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارلوس کی‌روش که همواره با اعلان جنگ نسبت به برانکو ایوانکوویچ به دنبال ایجاد دو دسته طرفداری تیم ملی و پرسپولیس است، اینبار یکهفته بعد از اینکه اعلام کرد فرصتی برای نشست با خبرنگاران و صرف ناهار با آنها ندارد، با دعوت گزینشی برخی از خبرنگاران به صحبت با آنها پرداخت.

نشستی به بهانه یکصد پیروزی کارلوس کی‌روش (این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ نیز دعوت برای ناهار را در زمان قهرمانی صورت داده بود) با حضور برخی اصحاب رسانه انجام شد.

کی‌روش اما در این نشست به قول خودش صمیمانه و دور از منتقدان نیز فرصت را برای انتقاد از وزارت ورزش و سرمربی پرسپولیس را مغتنم شمرد و دقایقی به این موضوعات پرداخت. سرمربی تیم ملی در بخشی از صحبت‌های خود مدعی شد به این دلیل برخی رسانه‌ها را در این مراسم (یکصد پیروزی در دوران مربیگری) دعوت نکرده که دوست دارد این دورهمی دوستانه تنها با حضور نفرات موردنظرش انجام شود (دقیقا همان رفتاری که برانکو ایوانکوویچ صورت داده بود و دورهمی تیمش را با حضور خبرنگاران حوزه مشخص شده برگزار کرده بود).

photo_2018-11-26_18-45-10

سرمربی تیم ملی این مراسم به زعم خود شبهه تولد و شخصی را در هتل آکادمی و مرکز ملی فوتبال برگزار کرد. برخلاف برانکو ایوانکوویچ که مهمان دورهمی خود را در محیطی خصوصی و بدون سود بردن از برند پرسپولیس و البته استفاده از اموال شخصی باشگاه ترتیب می‌داد.

سرمربی تیم ملی که مدعی بود وقت صرف ناهار با خبرنگاران را ندارد البته در پایان این مراسم با اهدای پک هدیه‌ای به آنها (مچ بند پوما، کلاه آدیداس و پیراهن پوما با نام سی کیو و تعداد بردهای کی روش) ابهامات دیگری نیز شکل داد. هدایایی که اگر از سوی کارلوس کی‌روش به این مهمانان خصوصی اهدا شده باید دید نظرش اکنون درباره اقدام برانکو ایوانکوویچ و اتهام ناهار به مهمانانش چیست و از سوی دیگر اگر از طرف فدراسیون فوتبال بوده باشد (با توجه به پک که با لوگوی فدراسیون فوتبال بوده) چرا مهدی تاج اقدام در آستانه روزهایی که به شدت بابت قانون منع بکارگیری بازنشستگان و صحبت‌های رهبری درباره اقتصاد مقاومتی همراه بوده، اقدام به در اختیار قرار دادن این اقلام به سرمربی تیم برای اهدا به اصحاب رسانه داشته است.

photo_2018-11-26_18-45-19

تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش برانکو ایوانکوویچ فدراسیون فوتبال ایران جام ملت‌های آسیا 2019
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر