کد خبر: 695755 A

سرمربی تراکتورسازی حاضر به استفاده از مهاجم بی‌انضباط تیمش نشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتورسازی روز گذشته در یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدارهای خود در طول فصل در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس بود و در شرایطی به مصاف این تیم رفت که دو مهاجم گلزن خود را همراه نداشت.

هری اروین و آنتونی استوکس بدون شک ستاره‌های تراکتورسازی در طول هفته‌های اخیر لیگ برتر بودند و با گل‌های زیادی که به ثمر رساندند امتیازات خوبی برای این تیم گرفتند ولی در وقفه ایجاد شده در لیگ برتر به مرخصی رفتند و اروین دیگر برنگشت و استوکس هم با بیش از یک هفته تاخیر وارد تبریز شد.

با توجه به حساسیت بازی و نبود جانشین مطمئن در خط حمله به نظر می‌رسید محمد تقوی چاره‌ای جز بازی دادن به استوکس بی‌انضباط ندارد ولی او نظم تیمی را به شرایط بازی ترجیح داد و حاضر شد با سیستم 0-6-4 و بدون مهاجم به میدان برود ولی مهاجم بی‌انضباط تیمش را بازی ندهد.

استوکس حتی تراکتور را در سفر به تهران همراهی نکرد و در فهرست 18 نفره نبود. این رفتار می‌تواند الگوی مناسبی برای سایر مربیان لیگ برتر باشد که تحت فشار نیاز تیمی‌شان با بی‌انضباطی بازیکنان کنار می‌آیند و این شروع بی‌نظمی‌های دیگر در تیم خواهد بود.

فصل گذشته در جریان دیدار تراکتورسازی - پیکان، شاهد درگیری فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقی در هتل بودیم و فردای آن روز فرزاد حاتمی در ترکیب اصلی تراکتورسازی مشغول بازی بود و این مورد یکی از تفاوت‌های تراکتورسازی این فصل و فصل گذشته است. رفتاری که در ادامه لیگ برتر اثرات خودش را گذاشت و در طول فصل بارها شاهد بی‌انضباطی از سوی بازیکنان تراکتورسازی بودیم.

بازی پرسپولیس لیگ برتر ورزشگاه آزادی تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر