کد خبر: 695752 A

استقلال چراغ خاموش یارگیری می‌کند!

استقلالی‌ها برای تقویت تیم در نیم فصل از حالا استارت زده‌اند و به قول مدیران باشگاه چراغ خاموش در بازار نقل و انتقالات فعال هستند

به گزارش ایلنا، استقلالی‌ها برای تقویت تیم در نیم فصل از حالا استارت زده‌اند و به قول مدیران باشگاه چراغ خاموش در بازار نقل و انتقالات فعال هستند. از امیرحسین فتحی نقل شده که خبر‌های خوبی در راه است و 2 خرید خوب برای نیم فصل انجام می‌دهند. در چنین شرایطی سوال این است که کدام بازیکنان می‌توانند 2 خرید بزرگ و مهم آبی‌پوشان در نیم فصل باشند و آیا این تفرات یکی از همین نام‌های ریز و درشتی است که در چند وقت اخیر مطرح شده یا وینفرد شفر و مدیران باشگاه دست روی بازیکنی گذاشته‌اند که هنوز کسی نام آنها را نمی‌داند و از گزند شایعه و اخبار غیر رسمی دور و در امان مانده‌اند.

این 5 نفر

سرپرست باشگاه استقلال تلاش باشگاه برای جذب سرور جباروف را تکذیب نمی‌کند. این تکذیب نکردن در چنین شرایطی خودش  نوعی تایید به حساب می‌آید! هرچند درباره ستاره 36 ساله ازبک گفته می‌شود از باشگاه پاختاکور ازبکستان هم پیشنهاد دارد. تماس‌ها و مذاکراتی که این روزها بین استقلالی‌ها و جباروف جریان دارد بیشتر بر سر طلب 120 هزار دلاری این بازیکن است اما خب احتمال اینکه در این وسط مذاکره و توافقی هم برای نیم فصل حاصل شود کم نیست. به خصوص که خودش بارها گفته بود اگر طلبش را پرداخت می‌کردند اول فصل با استقلالی‌ها تمدید می‌کرد. اما برخلاف جباروف، احتمال حضور و بازگشت مامه بابا تیام کمتر و کمرنگ‌تر از قبل شده است. امید نورافکن گزینه بعدی است که حضور احتمالی‌اش از طرف باشگاه تایید شده و باشگاه برای بازگرداندن او مذاکره و تلاش  می‌کند. این اسامی تکراری هستند و مطرح شدن نام‌شان سورپرایز و خبر تازه‌ای ندارد. اما به تازگی  یکی، دو نام تازه را به عنوان گزینه‌های استقلال مطرح  کرده‌اند که احتمال دارد منظور مدیران باشگاه از خریدهای خوب همین گزینه‌ها باشد. همان طور که اشاره شد آبی‌ها علاوه بر هافبک، در خط حمله هم یکی، دو مهاجم خوب می‌خواهند. علاوه بر یونس دلفی که خبر آبی‌پوش شدنش چند روز پیش مطرح شد از تبریز خبر می‌رسد آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی و آقای گل حال حاضر فوتبال ایران هم مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفته و در این زمینه گفتگوهایی هم انجام داده‌اند! البته با توجه به اینکه استوکس با تراکتورسازی قرارداد 2 ساله دارد مشخص نیست چقدر این شایعه می‌تواند درست بوده و به واقعیت نزدیک باشد.  

استقلال نقل و انتقالات استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر