کد خبر: 695404 A

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه ما منتظر انجام یک بازی خوب بین دو تیم خوب و ریشه دار هستیم و درباره سهمیه تماشاگران هم تابع قانون هستیم و در جلسه هماهنگی به هیچ وجه صحبت و توافقی فراتر از قانون نشد.

به گزارش ایلنا، مصطفی قنبر پور در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی بعضی اظهارات و انتشار پاره ای اخبار درباره سهمیه های اختصاص یافته به تماشاگران اظهار داشت: ما یک بازی حساس پیش رو داریم که طبعا حساسیت های خاص خودش را دارد و همه امیدواریم با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای  شاهد یک بازی خوب بین  دو تیم خوب و ریشه دار فوتبال کشورمان باشیم. در این شرایط قطعا قانون فصل خطاب خواهد بود.

وی ادامه داد: در مورد سهمیه تماشاگران هم بر خلاف بعضی اخبار، توافق و صحبت خاصی در جلسه هماهنگی نشد و آقای انوری، نماینده فدراسیون می توانند این موضوع را تایید کنند. آن چه در قانون آمده است اجرا می شود و حق تماشاگران دو تیم قطعا محفوظ خواهد بود. 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: امیدواریم تماشاگران از دیدن بازی که قطعا کیفیت بالایی خواهد داشت، لذت ببرند و اجازه ندهند حاشیه های خارج از فوتبال، لذت دیدن یک بازی زیبا را از آنها بگیرد.

پرسپولیس تراکتورسازی تبریز مصطفی قنبرپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر