کد خبر: 695357 A

سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید تمامی شایعات مربوط به دوپینگش را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، گزارش منتشر شده روز جمعه توسط نشریه اشپیگل آلمان بر اساس گفته‌های فوتبال لیکس خبر می‌داد سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2017 از مواد نیروزا استفاده کرده بود که بلافاصله توسط یوفا و وزارت ورزش اسپانیا این اتهام رد شد.

راموس 32 ساله نیز این ادعاها را رد کرده است، و آنها را به عنوان تلاشی برای خنثی کردن اعتبار خود توصیف کرد. او گفت: "این یک مسئله بسیار دشوار است، پیچیده است. من باید بیرون بیایم و با استفاده از تیم حقوقی، از خودم در برابر این اتهامات دفاع کنم.

او ادامه داد: در طول دوران حرفه‌ای ام بین 250 تا 300 نمونه آزمایش دوپینگ داشته‌ام و هیچکدام نه نقض شده است و بی نظمی در آن صورت گرفته است. ما نوع انتشار چنین اخباری را می‌دانیم. آنها یک ماه و نیم پیش به ما خبر دادند. هنگامی که شما حقیقت را می‌دانید، از دروغ نمی‌ترسید. این تلاش برای از بین بردن تصویر و اعتبار حرفه‌ای من است.

راموس

پس از این مصاحبه، مدافع یک بیانیه در صفحه رسمی توییتر خود منتشر کرد که تأیید خود را از اتهامات اعلام کرد. در این بیانیه آمده است: من به شدت مخالف دوپینگ هستم. من هرگز در آن شرکت نکرده‌ام و البته هیچ وقت در آن شرکت نخواهم کرد و هیچ وقت من قبول نکردم و هرگز به انجام هیچ نوع دوپینگ موافق نیستم.

راموس ادعا می‌کند که طی شغلی که وی به "تعداد نامحدود" تست‌های ضد دوپینگ ارائه کرده و هرگز مقررات ضد دوپینگ را نقض نکرده است. راموس افزود: "من همچنین باید حق خود را حفظ کنم. تیم حقوقی من اقدامات بیشتری را در مواردی که حقیقت را پنهان کرده و در نتیجه شهرت من را تضعیف می کند و حقوق من را نقض می کند، در نظر می‌گیرد. 

همچنین باشگاه رئال مادرید هم طی بیانیه‌ای از کاپیتان باتجربه خود حمایت کرده بود: با توجه به گزارش‌های منتشر شده توسط  اشپیگل در رابطه با سرخیو راموس، کاپیتان ما، این باشگاه می‌خواهد به شرح زیر توضیحاتی را ارائه کند:

* سرجیو راموس هرگز مقررات ضد دوپینگ را نقض نکرده است.

* یوفا درخواست اطلاعات خاصی کرد و بلافاصله پرونده مورد اشاره را که طبق آزمایشات انجام شده توسط کارشناسان اتحادیه جهانی داروهای ضد دوپینگ (WADA) و خود یوفا است، مورد استفاده قرار گرفته است.

دوپینگ رئال مادرید سرخیو راموس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر