کد خبر: 695356 A

در این دوره هم فینال لیگ قهرمانان آسیا به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

به گزارش ایلنا،  پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس که برای شرکت در مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و کارگاه‌های آموزشی لیگ قهرمانان آسیا راهی کوالالامپور شده بود در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره انتشار اخبار مربوط به تک بازی شدن فینال لیگ قهرمانان آسیا که در رسانه‌های بین‌المللی به آن پرداخته شده بود، اظهار داشت: در جریان اجلاس اخیر کنفدراسیون آسیا صحبتی مبنی بر برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک بازی به میان نیامد و طبق برنامه گذشته فینال این بازی‌ها همچنان به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: این مسئله نمی‌تواند حداقل برای این دوره از بازی‌ها یعنی لیگ قهرمانان آسیا 2019 روی دهد، چون شرایط مسابقات در جریان این سفر برای تیم‌ها تشریح شد و تا به این لحظه بحثی برای برگزاری فینال مسابقات به صورت تک بازی به میان نیامده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به آنچه در جریان این همایش مطرح شد، فینال بازی‌ها در این دوره نیز به شکل دو بازی خواهد بود. البته طبق عرفی که وجود دارد، امسال نماینده شرق آسیا میزبان بازی پایانی است.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر