کد خبر: 695226 A

هفته چهاردهم لیگ آزادگان

دیدار حساس اکسین و کارون اروند امروز در کرج برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، هفته‌ی چهاردهم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور امروز با انجام سه مسابقه آغاز خواهد شد که در یکی از این دیدار ها اکسین البرز میزبان کارون اروند خرمشهر می‌باشد.

این دیدار از آن جهت حائز اهمیت است که هر دو تیم برای اولین بار از سرمربیان جدید خود روی نیمکت بهره خواهند برد و باید ببینیم تقابل مجتبی حسینی در اکسین و هومن افاضلی در کارون اروند چه نتیجه‌ای را در پی خواهد داشت.

اکسین پیش از این دو  سرمربی  را روی نیمکت خود دیده است و مجتبی حسینی سومین سرمربی این تیم در فصل جاری لیگ آزادگان به شمار می‌رود. پیش از او فراز کمالوند و محمد نصرتی در این تیم حضور داشتند که هر کدام به دلایلی از کار برکنار شدند و باید ببینیم مجتبی حسینی چه سرنوشتی در این تیم خواهد داشت.

کارون اروند خرمشهر نیز که یک برد شیرین را در هفته گذشته کسب کرده تلاش خواهد کرد تا این روند خوب را حفظ کرده و به اولین برد خود با هومن افاضلی دست پیدا کند.

اکسین از 11 بازی 4 برد و تساوی و 3 باخت در کارنامه خود ثبت کرده‌اند و با 7 گل زده کم خطرترین خط حمله لیگ و با 7 گل خورده یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را نیز در اختیار دارند. آنها با 16 امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی حضور دارند. اروند نیز از 12 بازی خود، 3 برد، 4 تساوی و 5 باخت به ارمغان آورده و در مقابل 10 گل زده، 17 گل نیز دریافت کرده است و با 13 امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته است.

دیدار دو تیم از ساعت 14:15 آغاز خواهد شد و باید ببنیم چه نتیجه‌ای در این دیدار حساس رقم خواهد خورد.

 

اکسین البرز کارون اروند خرمشهر لیگ دسته اول باشکاه های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر