کد خبر: 695143 A

مدیرعامل ذوب آهن قصد ندارد دوربین‌های صدا و سیما را برای دیدار امروز به ورزشگاه فولادشهر راه دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اعلام نتایج قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا از سوی صدا و سیما با گاف عجیبی همراه بود که صدای نماینده اصفهانی ایران در پلی آف این رقابت‌ها را به شدیدترین شکل ممکن به همراه داشته است.

ماجرا از این قرار است که در اعلام نتایج قرعه‌کشی مقابل نام تیم‌های پرسپولیس، استقلال و سایپا که هر سه تیم‌های تهرانی حاضر در این رقابت‌ها هستند پسوند ایران نوشته شده بود ولی مقابل نام ذوب آهن هیچ پسوندی درج نشده بود و این موضوع با اعتراض گسترده ذوبی‌ها همراه بوده است.

photo_۲۰۱۸-۱۱-۲۲_۲۲-۲۷-۰۹

از این رو روز گذشته مسئولان ذوب آهن اجازه حضور میکروفون شبکه خبر را در نشست خبری علیرضا منصوریان و حسین پاشایی ندادند و حالا نیز مدیران باشگاه اصفهانی تصمیم به راه ندادن دوربین های صداوسیما به ورزشگاه فولادشهر گرفته اند.

سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن شب گذشته در جلسه هماهنگی قبل از بازی نیز این مساله را اعلام کرد. او همچنین در توضیح این اتفاق گفته است: «صدا و سیما خودش را سبک نکند و به ورزشگاه نیاید. تا شبکه خبر رسما عذرخواهی نکند، آنها را به ورزشگاه راه نمی دهم. در این تصمیم خیلی هم جدی هستم حتی اگر به قیمت برکناری ام تمام شود.»

وی افزود:«سال گذشته گفتند اشتباهمان سهوی بوده است. چرا هر اشتباه سهوی به ضرر ما است؟ اشتباهات سهوی صدا و سیما، اشتباهات سهوی داوران و غیره. ما که «پان اصفهانیسیم» نداریم که اینطور برخورد می کنند.»

دیدار ذوب آهن اصفهان و پارس جنوبی جم امروز ساعت 15:15 برگزار می شود.

 

لیگ برتر فوتبال سعید آذری ذوب اهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر