کد خبر: 695071 A

از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم اکسین البرز و اروند خرمشهر به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایلنا، هفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبال کشور با برگزاری 3 دیدار از عصر فردا (شنبه) آغاز خواهد شد که در یکی از این دیدارها، دو تیم اکسین البرز و اروند خرمشهر از ساعت 14:15 در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم می‌روند.

اکسین البرز که پس از جدایی فراز کمالوند هنوز به شرایط آرمانی دست پیدا نکرده است، با سرمربی جدید خود اولین بار در لیگ یک به میدان خواهد رفت. مجتبی حسینی کار بسیار سختی را در اولین گام مقابل دیدگان هواداران و مسئولین تیم اکسین دارد و باتوجه به انتظارات بالای مدیریت، وی مقابل اروند محکوم به برد خواهد بود.

در مقابل نیز تیم اروند خرمشهر که هفته قبل را با پیروزی پشت سر گذاشته است، در طول هفته گذشته با زمزمه‌های برکناری مدیرعامل این باشگاه دست و پنجه نرم کرد و پس از یک برد پر از حاشیه، به کرج رفته تا با افاضلی دومین بردش با این مربی را تجربه کند.

زردپوشان کرجی از 11 بازی 4 برد و تساوی و 3 باخت در کارنامه خود ثبت کرده‌اند و با 7 گل زده کم خطرترین خط حمله لیگ و با 7 گل خورده یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را نیز در اختیار دارند. آنها با 16 امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی حضور دارند. اروند نیز از 12 بازی خود، 3 برد، 4 تساوی و 5 باخت به ارمغان آورده و در مقابل 10 گل زده، 17 گل نیز دریافت کرده است و با 13 امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته است.

باتوجه به رونمایی از دو سرمربی جدید از این دو تیم، باید دید که کدام مربی در این بازی سخت موفق خواهد بود و آیا مجتبی حسینی اولین بردش را برای اکسین به ارمغان می‌آورد، یا هومن افاضلی در کسب برد برای خرمشهری‌ها دبل خواهد کرد.

انقلاب بازی فوتبال خرمشهر مجتبی حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر