کد خبر: 695055 A

سرمربی صنعت نفت از دیدار تیمش با نساجی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو در خصوص تساوی یک بر یک نفت آبادان برابر نساجی اظهار داشت: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم باید در مورد یک چیز باید حرف بزنم. ابتدای فصل شنیدم داوران جلسه گذاشتند که کرار جاسم زیاد تمارض می‌کند و خطای روی او را اعلام نکنند. تا الان شش،‌ هفت پنالتی روی این بازیکن را اعلام نکرده‌اند. این اصلا عادلانه نیست. اگر تمارض می‌کند به او کارت زرد بدهند اما اگر خطا است،‌ پنالتی بگیرند. من اصلا به بازیکنانم نمی‌گویم تمارض کنید و پنالتی بگیرید. من به داوران احترام می‌گذارم،‌ کار آنها سخت است اما دیگر این کارها زیاد شده است.

وی ادامه داد: یک تیم می‌خواست پیروز شود و تیم دیگر عقب نشسته بود، منتظر بود از اشتباهات ما استفاده کند و از یک ضربه ایستگاهی به ما گل زد. نساجی تیم سازمان یافته‌ای است و خیلی خوب دفاع می‌کند. با وجود دفاع خوب نساجی، ما 5-4 موقعیت خوب ایجاد کردیم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. آنها بازی خیلی خوبی ارائه کردند، توپ را چرخاندند و از فضاها استفاده کردند. با این حال به خاطر اشتباه در یک ضربه ایستگاهی، امتیازات کامل مسابقه را کسب نکردیم.

سرمربی صنعت نفت درخصوص نتایج ضعیف و حضور این تیم در رده‌های پایانی جدول تصریح کرد: بعضی‌ها می‌خواهند ما را به نگرانی ببرند و تحت فشار بگذارند، اما شانسی در این کار ندارند. صنعت نفت خوب بازی می‌کند، ما یک شکست در لیگ مقابل پدیده داشتیم و بازی مقابل پیکان هم برای ما تمام نشده است! (پیکان در این مسابقه با رأی کمیته انضباطی 3 بر صفر پیروز اعلام شد.) کارمان را به خوبی انجام می‌دهیم و بازیکنان خوب کار می‌کنند. باید مثبت فکر کنیم و خودمان را تحت فشار قرار ندهیم.

سرجیو در واکنش به صحبت خبرنگاری که پرسید با توجه به انگیزه فراوان بهنام برزای برای بازی هفته آینده مقابل استقلال، چرا از این بازیکن استفاده نکرد و میلاد جهانی را به جای برزای به زمین فرستاد، گفت: این موضوع، مسئله‌ای نیست که مرا مجاب کند تا به او بازی دهم. ایده شما را متوجه می‌شوم، اما به این دلیل نبود که به میلاد جهانی بازی دادم.

وی درباره اینکه اگر اشتباهات داوری علیه صنعت نفت نبود، این تیم چند رده بالاتر از جایگاه فعلی حضور داشت، خاطرنشان کرد: با بازیکنان در این باره صحبت کردم و به آنها گفتم اگر اشتباهات بچگانه خودمان و تصمیمات اشتباه داور نبود، می‌توانستیم به رده چهارم یا پنجم جدول برسیم. بازیکنان این موضوع را می‌دانند. چیزی که اتفاق می‌افتد، اصلاً عادلانه نیست.

سرمربی صنعت نفت با گلایه دوباره از اینکه داوران روی کرار جاسم پنالتی نمی‌گیرند، گفت: داور مسابقه {رضا کرمانشاهی} پیش از بازی در هتل به کرار گفت اگر تمارض کنی، به تو کارت زرد می‌دهم! داور با این ذهنیت به بازی می‌آید. در طول هفته گذشته، یک کلمه هم درباره داوری حرف نزدم، اما این کارهای آنها بیش از حد می‌شود.

لیگ برتر فوتبال نفت آبادان پائولو سرجیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر