کد خبر: 695038 A

مربی پیکان از دلایل شکست تیمش مقابل فولاد صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حمید مطهری پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: 30 سال است که در فوتبال هستم و چنین بازی دراماتیکی ندیده بودم. برای من سخت است که حرف بزنم. درست است دروازه‌بان ما اشتباه داشت، ولی در نهایت ما همه با هم اشتباه کردیم و این‌طور نیست که فقط وحید شیخ‌ویسی باشد. اگر تیم شکست خورد همه ما مقصر هستیم و این‌طور نیست که فقط دروازه‌بان‌مان مقصر باشد. در جریان بازی به جرأت می‌گویم که فولاد سه حمله هم نکرد و سه گل زد. بازی کامل در اختیار ما بود و روند بازی عوض کردیم و کلاسیک و نرمال بازی می‌کردیم. خیلی سخت است برای من که درباره این بازی صحبت کنم. در نهایت ما شکست خوردیم، نه وحید شیخ‌ویسی.

وی ادامه داد: در این سه هفته ما یک مقدار راحت گل خوردیم. شما ببینید ما در 9 بازی 3 گل خوردیم و در چهار بازی 11 گل. این موضوع یک مقدار به عدم تمرکز تیمی برمی‌گردد. ما بازی‌هایی را واگذار کردیم که مستحق شکست نبودیم. مقابل پارس جنوبی، پرسپولیس و این شکست آخر اگر خیلی ریزبینانه ببینید با این تعداد گل‌ها مستحق شکست نبودیم. امروز هم  اگر بدبینانه ببینیم حداقل حق‌مان یک امتیاز بود. شکست‌های ما به ساختار دفاعی‌مان برنمی‌گردد و عدم تمرکز و استرس باعث این مسئله شده است.

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: وحید دروازه‌بان اول ماست. مربی دروازه‌بان‌های ما هم با شیخ‌ویسی خیلی خوب کار کرد. برای من تعجب‌برانگیز است که امروز چرا این اتفاق افتاد. ما همه را نباید به وحید نسبت دهیم، زمانی که 2 بر یک بودیم می‌توانستیم با یک دفع خوب توپ را به زمین حریف ببریم که این کار را انجام ندادیم. برای من خیلی سخت است که درباره گل‌هایی که خوردیم، صحبت کنم. ما پیکان هستیم و سعی می‌کنیم از لحاظ ذهنی و بدنی خوب ریکاوری کنیم تا آن انتظاراتی که همه از ما دارند، برآورده کنیم. واقعاً باید بگویم که شکست حق ما نبود.

مطهری درباره ناراحتی شیعی مدیرعامل تیم فوتبال پیکان پس از شکست برابر فولاد خوزستان عنوان کرد: من صحبت‌های آقای شیعی را نشنیدم، اما با توجه به بضاعتی که داریم خوب کار کردیم. شما مدل بازی امروز را دیدید و اگر ایشان اولتیماتوم دادند، نمی‌دانم. کسانی که ریزبینانه فوتبال را دنبال می‌کنند می‌دانند که کادرفنی پیکان کاری ساختاری انجام داده است. پیکان همیشه حالت آسانسوری داشته است. ما به پیکان ثبات دادیم و در این دو سال مقام ششمی را کسب کردیم، نباید انتظارات بالایی از این تیم داشت. شما تیم‌های دیگر را ببینید که چقدر هزینه کردند. جایگاه الان ما هم جایگاه بدی نیست، ولی با اتفاقات فوتبالی است که این وضعیت پیش آمده است و درباره اولتیماتوم هم صحبتی ندارم. شما می‌بینید که در تیم پیکان چرخه تولید بازیکن چطور است و می‌بینید که بازیکنان چطور به تیم اصلی می‌آیند.

وی در پایان گفت: اینکه هر سال شما به عنوان مربی تیمی را می‌سازید ولی آخر فصل شش بازیکن خوب شما را می‌برند و این کار را دوباره از اول باید شروع کند برای تیم ما مشکل‌ساز می‌شود. همین الان هم با بازیکنان ما صحبت کردند. شما باید بینید که چه کارهایی در تیم پیکان می‌افتد. شما ببینید هر سال چه تعداد بازیکن از پیکان جدا می‌شود و اینکه دوباره بخواهیم تیم را ترمیم کنیم یک مقدار زمان می‌برد.

فولاد خوزستان پیکان حمید مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر