کد خبر: 695035 A

مربی سپیدرود در خصوص شکست برابر نفت مسجد سلیمان صحبت کرد.

علیرضا امامی‌فر پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال سپیدرود رشت مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: پیش بینی یک بازی سخت را می‌کردیم همان طور که روز گذشته هم گفتم. برد قبلی باعث شد یک غرور کاذب در بین بازیکنان به وجود بیاید.

وی افزود: محمدرضا مهدوی امروز در حالی در ترکیب تیم ما قرار گرفت که از سرماخوردگی شدید رنج می‌برد و با تلاش پزشکان توانست خود را به تیم برساند. او مثل سایر بازیکنان دوندگی و تلاش زیادی داشت، اما در نهایت نتیجه لازم به دست نیامد و باختیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: نفت مسجدسلیمان امروز دونده، پر انگیزه و پرتلاش ظاهر شد و انگیزه‌اش بیشتر از ما بود و به برتری هم رسید. از همان ابتدای فصل می‌دانستیم که در لیگ امسال مسیر سختی در پیش داریم، اما توقع شکست امروز را نداشتیم. از این باخت درس می‌گیریم و امیدوارم در دو بازی بعدی مقابل نساجی و استقلال نتیجه لازم را بگیریم.

امامی‌فر گفت: باید تمرین زیادی داشته باشیم و تلاش کنیم که شرمنده این هواداران نشویم. امروز هواداران 90 دقیقه تیم ما را تشویق کردند و البته با این شکست شرمنده آنها شدیم. باید تلاش کنیم که در آینده این باخت را جبران کنیم.

وی درباره شرایط مدیریتی باشگاه و تامین هزینه‌های مالی گفت: تیم جدید مدیریتی تاکنون نزدیک به 4 میلیارد تومان از بدهی‌ها را پرداخت کرده و حالا منتظریم که مسئولان استانی به ما کمک کنند. چند روز پیش خواندم که شورای شهر قصد کمک دارد، که امیدوارم این اتفاق رخ دهد. به هر حال برای بازیکنان تامین مسائل مالی مهم است.

مربی تیم فوتبال سپید رود رشت درباره تعویض‌های تیمش گفت: حسین کعبی را به سمت راست بردیم و یعقوب کریمی را در سمت چپ قرار دادیم تا بتوانیم بازی را کنترل کرده و از سانترهای رو به جلوی آنها استفاده کنیم. بازیکنان ما برای دقایقی احساساتی شدند و آن شرایط مد نظر ما در زمین پیاده نشد. وقتی بازی به این شکل در می‌آید و ریسکی بازی می‌کنیم حریف به موقعیت‌هایی می‌رسد که ما شانس آوردیم گل‌های بیشتری نخوردیم. با این حال می‌توانستیم در چند صحنه به گل نیز برسیم و کار را به تساوی بکشانیم.

امامی‌فر درباره گرفتن طبل هواداران سپیدرود توسط رفعتی ناظر این بازی عنوان کرد: حواسم به بازی بود و متوجه این موضوع نشدم.

وی در خصوص ناکامی بازیکنان سپیدرود در به ثمر رساندن گل تساوی، اظهار داشت: تیم نفت مسجدسلیمان به شکلی به گل رسید که حتی تکرار آن نیز سخت است. در سوی مقابل ما تلاش زیادی کردیم اما به گل نرسیدیم. به هر حال چنین شرایطی برای هر تیمی به وجود می‌آید، امروز تیم فولاد که هفته قبل به ما یک بر صفر باخته بود توانست پیکان را در خانه حریف 3 بر 2 شکست دهد. سپاهان هم در تبریز مساوی کرد. باید تمرین کنیم تا توپ‌هایمان تبدیل به گل شوند. کادر فنی نیز باید تمرینات را به شکلی طراحی کند که این اتفاق صورت بگیرد و امیدوارم شاهد این موضوع نیز باشیم. من گفته بودم که روزهای سختی درپیش داریم و باید کمک کنیم که سهمیه در لیگ برتر حفظ شود.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره استفاده از بازیکنان جوان گفت: باید این کار را زمانی انجام بدهیم که به پیشرفت جوانان کمک کند، آنهایی که به لیگ برتر می‌آیند باید آرام آرام جلو بروند. امروز هم اگر آنها را در ترکیب می‌گذاشتیم و می‌باختیم باید جواب می‌دادیم.

امامی‌فر در خصوص مصدومیت بازیکنان سپیدرود به دلیل بازی روی چمن مصنوعی خاطر نشان کرد: چمن مصنوعی فشار زیادی به بازیکنان وارد می‌کند. استان گیلان لیاقت یک استادیوم خوب و استفاده از چمن طبیعی را دارد.

وی در پایان درباره جذب بازیکنان جدید گفت: باید ابتدا مسائل مالی حل شود تا بتوانیم اقدام به جذب بازیکن جدید کنیم. این در حالی است که نفرات جدید نیز باید تمایل به حضور در تیم ما را داشته باشند. همین نفراتی که در تیم حضور دارند نهایت تلاش خود را می‌کنند و احساس کم‌کاری در خصوص آنها وجود ندارد.

نفت مسجدسلیمان علیرضا امامی‌فر سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر