کد خبر: 694915 A

چرا استوکس به ایران نمی‌آید؛

ماجرای غیبت استوکس در تمرینات تراکتورسازی به اتفاقی که 2 سال قبل برای این بازیکن افتاد برمی‌گردد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی تراکتورسازی که عملکرد موفقی در ترکیب این تیم داشته و به همراه کی‌روش استنلیِ سپاهان از مدعیان اصلی آقای گلی لیگ برتر محسوب می‌شود، پس از اینکه در فرصت تعطیلات لیگ برتر به مرخصی رفت، هنوز بعد از گذشت بیش از یک هفته از موعد بازگشتش به ایران برنگشته و بدون اطلاع باشگاه در تمرینات غایب است.

تلاش‌ها و رایزنی‌های باشگاه برای برقراری تماس با این بازیکن و جویا شدن دلیل غیبتش تا این لحظه بی‌نتیجه مانده و باشگاه در صدد تنظیم شکایتی از این بازیکن  به فیفا است تا از این طریق حق خود را بگیرد.

اگرچه تا این لحظه هیچ منبع رسمی دلیل غیبت استوکس را عنوان نکرده ولی تصویر روی جلد روزنامه سان انگلیس که مربوط به 2 سال قبل است مطلبی از استوکس درج کرده که قابل تامل است و می‌تواند دلیل غیبت او را مشخص کند.

WaterMark_2018-11-23-11-29-00

ظاهراً ماجرا از این قرار است که استوکس 2 سال قبل به دلیل درگیری در یک کلوب شبانه محکوم به پرداخت 230 هزار یورو می‌شود که مبلغ زیادی از آن را پرداخت می‌کند ولی در صحبت‌های خود با روزنامه سان می‌گوید دیگر توان پرداخت ندارد.

او که به دلیل بدهی خود بابت این جریمه تحت تعقیب بوده پول هنگفتی به عنوان پیش قرارداد از تراکتورسازی می‌گیرد و آن را به عنوان جریمه خود پرداخت می‌کند و حالا ظاهراً دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارد.

اگر این موضوع صحت داشته باشد یک کلاه برداری بزرگ از تراکتورسازی صورت گرفته که معاونت حقوقی باشگاه باید با پیگیری و رسیدگی دقیق به آن حق باشگاه را احقاق کند.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال آنتونی استوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر