کد خبر: 694862 A

در شرایطی که بار دیگر شایعات جدایی کارلوس کی‌روش از فوتبال ایران داغ شده است و هر لحظه این مربی به نیمکت تیمی لینک می‌شود اما فوتبالدوستان ایرانی کاملا با این بازی رسانه‌ای بعد از هشت سال آشنا هستند و نگرانی بابت آن ندارند.

به گزارش ایلنا، نشریه اسپانیایی «مارکا» روز سه‌شنبه با انتشار گزارشی مدعی شد نمایندگان فدراسیون فوتبال کلمبیا با کارلوس کی‌روش ملاقاتی داشته‌اند و این مربی پرتغالی را به‌عنوان گزینه اصلی جانشینی خوسه پکرمن در نظر دارند.

طبق این گزارش قرار است طرفین ملاقات دیگری با یکدیگر داشته باشند تا مشخص شود این همکاری صورت خواهد گرفت یا خیر. کارلوس والدراما، اسطوره فوتبال کلمبیا در گفت‌وگو با شبکه رادیویی «فاکس اسپورتس کلمبیا» در واکنش به انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی این کشور گفت: «من ترجیح می‌دهم یک سرمربی کلمبیایی هدایت تیم ملی کشورمان را برعهده بگیرد چون ما مربیانی داریم که می‌توانند از عهده این کار برآیند. مهم این است که بدانیم فدراسیون به‌دنبال چه نوع مربی است؛ مربی‌ تازه‌کار؟ مربی با سابقه حضور در جام جهانی؟ یا مربی با تجربه حضور در مسابقات حذفی؟»

ستاره پیشین تیم ملی کلمبیا که از حضور فرناندو سوارس روی نیمکت تیم ملی کلمبیا حمایت می‌کند، افزود: «من از حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیا استقبال می‌کنم اما هر کسی گزینه محبوب خود را دارد و من بر این باورم که مربیان کلمبیایی ظرفیت و استعداد لازم برای هدایت تیم ملی کلمبیا را دارند.»

بازی رسانه فوتبال ایران کارلوس کی روش کلمبیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر