کد خبر: 694838 A

فرهاد مجیدی در مصاحبه‌ای که با یکی از نشریات اماراتی داشته ابراز تمایل کرده در لیگ امارات به‌عنوان مربی فعالیت کند!

به گزارش ایلنا، مجیدی در حالی به ادعای رسانه‌های اماراتی چنین صحبتی را به زبان آورده که لیگ این کشور به خاطر استفاده از نام جعلی خلیج عربی از سوی تمام بازیکنان و مربیان فوتبال ایران تحریم است.

وقتی خبرنگاران اماراتی از مجیدی پرسیده‌اند دوست داری در لیگ امارات کار کنی این جمله را به زبان آورده: «تمایل دارم تا در لیگ امارات کارم را آغاز کنم، جایی که در آن سال‌ها بازی کرده‌ام و ارتباط بسیار خوب و نزدیکی با آن دارم. سابقه بازی در النصر، الوصل و الاهلی را دارم و با تیم العین، تیم تحت هدایت برونو متسو به‌عنوان یار قرضی موفق شدم در سال 2003 قهرمان لیگ قهرمانان آسیا بشوم.»

اینکه مجیدی واقعا چنین جمله‌ای را به زبان آورده یا خیر مشخص نیست اما او در بخش دیگری از گفت‌وگویش به پیشنهاد مربیگری در استقلال نیز اشاره داشته است: «من دو فصل پیش برای هدایت استقلال پیشنهاد داشتم. بعد از اینکه استقلال با نتیجه 4 بر 2 از پرسپولیس شکست خورد در ساعات اولیه صبح مسوولان استقلال به منزل من آمدند و خواستند پیشنهاد سرمربیگری این تیم را قبول کنم ولی من این پیشنهاد را نپذیرفتم و قبول نکردم جانشین پرویز مظلومی سرمربی وقت تیم بشوم.»

 

استقلال فرهاد مجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر