کد خبر: 694822 A

سرمربی ماشین سازی از شرایط تیمش پیش از بازی با سپاهان صحب کرد.

به گزارش ایلنا، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار ماشین‌سازی برابر سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: خدا را شکر جایی کار می‌کنیم که شرایط تیم را درک می‌کنند. اگر روند کاری و فوتبال‌مان را نگاه کنید، نشان می‌دهد که بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم. در دیدار برابر سایپا سه، چهار موقعیت خوبی داشتیم. در بحث دفاعی، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته‌ایم، اما در بخش حمله باید کیفیت‌مان را بالا ببریم. ضمن اینکه، باید شرایط آرمانی بازیکنان را حفظ کرده و به سطح لازم برسانیم. مصدومیت‌ها باعث شده که ماشین سازی تا پایان سه هفته مانده به نیم فصل امتیازات لازم را کسب نکند.

وی افزود: قبل از حضور در نشست خبری، گفت‌وگویی با هیئت مدیره داشتم که تیم را تقویت کنیم چون مردم به تیم علاقه پیدا کرده‌اند و مسئولیت‌مان سنگین شده است. درست است که از نظر کمی دچار مشکل هستیم، اما بازیکنان با همه وجود بازی می‌کنند و برای‌مان با ارزش است. در این بین، برخی از بازیکنان با مصدومیت بازی می‌کنند و ناچاریم این سه بازی را همین شرایط پشت سر بگذاریم تا با تقویت تیم به آنچه استحقاقش را داریم، برسیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در واکنش به این سوال که بیش از این در تیمی مربیگری کرده است که بازیکنانش تا این حد در خدمت تیم باشند، گفت: من در سالی که در تیم استقلال اهواز مربیگری می‌کردم ما نایب قهرمان لیگ شدیم در حالی که کمک‌داور در بازی آخر اشتباه بزرگی مرتکب شد و قهرمانی را از ما گرفت اگرچه قهرمان واقعی لیگ در آن سال تیم استقلال اهواز بود اما در حال حاضر هم این احساس را دارم که همه بازیکنان با تمام وجودشان در اختیار تیم هستند که این برای من خیلی اهمیت دارد.

مهاجری در مورد آخرین وضعیت پیمان بابایی نیز یادآور شد: بابایی در چند بازی اخیر کم‌کم به میدان آمده تا بعد از غیبت طولانی به شرایط خوبش برگردد او همه جوره در خدمت تیم بوده و امیدواریم که شرایطش از این هم بهتر شود و مطمئناً اگر او به وضعیت ایده‌آل خود برگردد قدرت تهاجمی ما چندبرابر خواهد شد.

وی در ارتباط با اینکه تیمش قبلاً یک تیم از پیش بازنده بود اما الان باعث ترس حریفانش شده است، خاطرنشان کرد: خیلی خوب است که اهالی رسانه شرایط پیشرفت تیم ما را درک کرده و این تفکر را به هواداران انتقال می‌دهند این مسئله خیلی به ما و به بازیکنان انگیزه می‌دهد. ما هدفمان این است که همین روند را ادامه دهیم. بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند آنها می‌دانند که می‌توانند هر تیمی را در لیگ حتی پرسپولیس را شکست دهند. شما دیدید سپاهان مقابل سایپا 6 بازیکن اصلی خود را نداشت اما با این حال سه بر صفر بازی را برد این نشان می‌دهد حریف فردای ما چقدر قدرتمند است. آنها تیم حرفه‌ای هستند اما ما هم مقابل سپاهان تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود و همه توانمان را به کار می‌گیریم تا برنده از میدان خارج شویم اگرچه می‌دانیم چقدر بازی سختی در پیش داریم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در این باره اضافه کرد: آنچه اهمیت دارد این است که فوتبال تبریز دو نماینده در لیگ برتر دارد و باید شرایطی فراهم شود که وقتی هر یکی از تیم‌های تبریزی میزبان هستند ورزشگاه پر شود تا زمانی که بازی‌های ما در ورزشگاه پر از جمعیت برگزار نشود من مأموریتم را به خوبی انجام نداده‌ام اگر زمانی این اتفاق افتاد من کارم را درست انجام داده‌ام. امیدوارم یک درک متقابل بین من هواداران تبریزی به وجود بیاید و آنها ما را در ورزشگاه خودمان تنها نگذارند.

مهاجری در مورد اینکه تیمش با کمبود بازیکن مواجه است و در این شرایط بازیکنی چون هری فورستر نتوانسته برای ماشین‌سازی به میدان رود، اظهار داشت: از زمانی که من به اینجا آمده‌ام خیلی از آمدن هری فورستر استقبال کردند. در مورد وضعیت او با باشگاه من نباید جواب بدهم چرا که این مسئله به مدیریت باشگاه بر می‌گردد. مسلماً هر مربی دوست دارد چنین بازیکنی در تیمش باشد.

مهاجری در مورد اینکه تیمش با کمبود بازیکن مواجه است و در این شرایط بازیکنی چون هری فورستر نتوانسته برای ماشین‌سازی به میدان رود، اظهار داشت: از زمانی که من به اینجا آمده‌ام خیلی از آمدن هری فورستر استقبال کردند. در مورد وضعیت او با باشگاه من نباید جواب بدهم چرا که این مسئله به مدیریت باشگاه بر می‌گردد. مسلماً هر مربی دوست دارد چنین بازیکنی در تیمش باشد.

وی در ارتباط با آخرین وضعیت زاهدی که از ماشین‌سازی اخراج شده بود، عنوان کرد: در این زمینه یک سوءتفاهمی پیش آمده بود که با جلسه برگزار شده بین مدیریت باشگاه با زاهدی همه چیز حل شد. بازیکنی مثل زاهدی متوجه شد که باید هر مسئله‌ای که رخ می‌دهد در داخل باشگاه حل شود و به بیرون درز نکند. با توجه به شرایطی که مدیران باشگاه به وجود آوردند زاهدی به جمع ما اضافه شده است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از اینکه بازی‌های ماشین‌سازی از شبکه استانی پخش نمی‌شود ناراحت نیست گفت: قرار بود بازی ما با سایپا از شبکه استانی پخش شود اما نمی‌دانم چرا شرایطش فراهم نشد. امیدواریم از ان به بعد شرایط این کار فراهم شود.

مهاجری در پایان نشست خبری خود انجام 100 بازی ملی توسط احسان حاج‌صفی را به وی تبریک گفت و ابراز خوشحالی کرد که این بازیکن در تراکتورسازی بازی می‌کند.

سپاهان اصفهان ماشین سازی تبریز رضا مهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر