کد خبر: 694701 A

مدیرعامل استقلال در حاشیه مراسم چهارمین سالگرد مرحوم مظلومی سخنان جالبی را بر زبان آورد.

به گزارش ایلنا، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال که در مراسم سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی شرکت کرده بود هنگامی که با سوالات متعدد خبرنگاران مواجه شد از آنها خواست که در بهشت زهرا با وی مصاحبه نکنند اما وی وقتی با سوالات هواداران استقلال مواجه شد مجبور شد که برای دقایقی با آنها گفت‌وگو  کند. 

فتحی در پاسخ به سوال هواداران مبنی بر شایعه جذب جباروف گفت:از شما خواهش می‌کنم اینقدر به این مسائل دامن نزنید اگر قرار است استقلال با جباروف قهرمان شود همان بهتر که نشود. ما به فکر شما هستیم و می‌دانیم که به استقلال تعصب دارید اما مطمئن باشید حواسمان به همه چیز است با اینگونه صحبت‌ها بیشتر قیمت بازیکنان بالا می‌رود و در آن صورت وقتی بازیکن به تیم می‌آید به آنها فشار وارد می‌شود. 

فتحی همچنین درخصوص سوپرجام نیز گفت: پرونده سوپرجام را هم پیگیری می‌کنیم شما نگران نباشید ما شکایت کرده‌ایم و از طریق علی خطیر معاون باشگاه موضوع را پیگیر هستیم.

خبرنگاری به سرپرست باشگاه گفت ما صبح تا شب سر کار می‌رویم و در محل کارمان با پرسپولیسی‌ها کری می‌خوانیم اما شما را به خدا تصمیماتی بگیرید که به سود استقلال باشد چون پرسپولیس در این چند سال بهتر عمل کرده که فتحی پاسخ داد شما نگران نباشید مطمئن باشید استقلال به شرایط خوبش برمی‌گردد و ما بالاتر از پرسپولیس به زودی در جدول قرار خواهیم گرفت. 

استقلال جپاروف امیرحسین فتحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر