کد خبر: 694224 A

ماشین‌سازی تیمی قدیمی است که هواداران آن را دوست دارند

محسن یوسفی هافبک ماشین‌سازی که بعد از سپری کردن یک مصدومیت طولانی به میادین فوتبال برگشته بود، مجددا از ناحیه مچ پا دچار آسیب‌دیدگی شد تا مسابقات نیم فصل اول را از دست دهد

به گزارش ایلنا، محسن یوسفی هافبک ماشین‌سازی که بعد از سپری کردن یک مصدومیت طولانی به میادین فوتبال برگشته بود، مجددا از ناحیه مچ پا دچار آسیب‌دیدگی شد تا مسابقات نیم فصل اول را از دست دهد. یوسفی که سابقه بازی در استقلال را دارد، درگفتگویی درخصوص شرایط خودش و خداحافظی حنیف عمران‌زاده صحبت های زیر را انجام داده است.

ظاهرا قرار نیست مصدومیت دست از سر تو بردارد؟

متاسفانه پس از مصدومیت طولانی دوباره مصدوم شدم که در بازی با مسجدسلیمان رخ داد. مدافع حریف تکل بسیار بدی روی پایم رفت که همان لحظه متوجه شدم مصدومیتم جدی است و باید مدتی از فوتبال دور باشم.

تا کی باید دور از فوتبال باشی؟

یک ماه دیگر نیاز به فیزیوتراپی دارم که فکر ‌می‌کنم پس از یک ماه بتوانم بازی کنم.

پس با این وضعیت رفت تا نیم فصل دوم؟

دقیقا اینطور است و از نیم فصل دوم می‌توانم بازی کنم.

تیم‌تان کم هم مصدوم ندارد!

متاسفانه این فصل بدشانسی زیاد داشتیم که اگر همین مصدومیت‌ها نبود الان شرایط خیلی بهتری در لیگ داشتیم. تیم ما با همین مشکلاتی که داشته در خیلی از بازی‌ها می‌توانست برنده میدان باشد. همین دو بازی اخیر مقابل استقلال و سایپا باید شش امتیاز لازم را می‌گرفتیم ولی بدشانسی باعث شد به تساوی رضایت دهیم.

لیگ را با کلی تغییرات شروع کردید؟

تغییر و تحولات هم یکی دیگر از مشکلات تیم ما بود که از اول فصل درگیرش بودیم و تمرکز نداشتیم. خدا را شکر خیلی زود این مشکل حل شد و الان هم تیم با نام ماشین‌سازی فعالیت می‌کند.

هواداران هم نسبت به گسترش از ماشین‌سازی بیشتر حمایت می‌کنند؟

ماشین‌سازی تیمی قدیمی است که هواداران آن را دوست دارند و حمایت می‌کنند. مدت‌هاست که تیم ما هم مثل خیلی از تیم‌ها که هوادار دارند، در بازی‌هایی که میزبان هستیم به ورزشگاه می‌آیند و تنهای‌مان نمی‌گذارند.

از ماشین‌سازی بگذریم و برویم سر خداحافظی حنیف عمران‌زاده، تو چند سال با او همبازی بودی؟

دو سال در استقلال همبازی بودم. به نظر من خیلی زود خداحافظی کرد و می‌توانست چند سال دیگر بازی کند. او زمانی که در صبا بود من بازی‌هایش را می‌دیدم و روبه رویش هم بازی کردم که واقعا آماده بود و حیف شد که فوتبال را کنار گذاشت. به هرحال این هم طبیعت فوتبال است و یک روز باید بروی.

به نظرت چرا خداحافظی ها به این شکل درامده است؟

دیگر مثل قدیم نیست که برای خداحافظی بازیکنی، بازی بگذارند و در زمین فوتبال جشن خداحافظی بگیرند. الان دیگر اینستاگرام مد شده و همه با یک متن و یک عکس گذاشتن اعلام بازنشستگی می‌کنند. خدا را شکر این شبکه‌های مجازی وجود دارند که حداقل بازیکنان فراموش نمی‌شوند. اگر اینها نیز نبودند کسی از رفتن فوتبالیست‌ها خبر پیدا نمی‌کرد.

حنیف از لحاظ فنی فنی چطوربود؟

یکی از بهترین‌‌های استقلال بود که باز هم می‌گویم در فوتبال به حق واقعی‌اش نرسید. حنیف وقتی از استقلال رفت، افت کرد و نتوانست در اوج باقی بماند. او اگر در استقلال می‌ماند تا الان هم بازی می‌کرد و آماده بود.

این تعطیلات لیگ چقدر به ضرر بازیکنان می‌شود؟

تعطیلات در همه جا وجود دارد و در اروپا هم مدتی است که این اتفاق رخ می‌‌دهد ولی مشکل اینجاست در اروپا بازیکنان مشکلی مالی ندارند.

ولی در همین اروپا هم بازیکنان به خاطر بازی‌های فشرده مصدوم می‌شوند؟

در اروپا بازیکنان از فشار زیاد مصدوم می‌شوند ولی در ایران از مشکلات مالی و حق و حقوق نگرفتن این اتفاق رخ می‌دهد. وقتی پول نگیری تمرکز نداری و همین نداشتن تمرکز به راحتی مصدومیت به وجود می‌آورد. من الان کلی طلب دارم که نمی‌دانم چطور طلبم را بگیرم. وقتی بازیکن تحت فشار مالی باشد، هر اتفاقی برایش بیفتد، طبیعی است.

 

ماشین‌سازی محسن یوسفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر