کد خبر: 694002 A

از قصد امید عالیشاه را نزدم

حمودی درباره اینکه در یک صحنه شجاع خلیل‌زاده روی وی مرتکب خطا شد بیان داشت: حرکت شجاع صددرصد اخراج داشت.

علی حمودی مدافع پیکان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص شکست تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما خیلی بدشانس بودیم باید بگویم آنها شانسی بردند اگر نگاه کنید هیچ موقعیت گلزنی نداشتند اما روی دو حادثه به گل رسیدند.

وی درباره اینکه خیلی‌ها معتقدند پیکان به ضعیف‌ترین پرسپولیس ممکن نتیجه را واگذار کرد افزود: پرسپولیس با همین نفرات به فینال رفت و از این تیم اکثر آنها در بازی پایانی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند.

مدافع پیکان درباره اینکه در یک صحنه باعث آسیب‌دیدگی عالیشاه شد تصریح کرد: من از قصد او را نزدم. امید از دوستان خوب من است و حتی بعد از بازی منتظر وی شدم تا پیگیر وضعیتش شوم. هیچ در عمر فوتبالم کسی از عمد نزدم.

حمودی درباره اینکه در یک صحنه شجاع خلیل‌زاده روی وی مرتکب خطا شد بیان داشت: حرکت شجاع صددرصد اخراج داشت. حتی بعد از  بازی از من معذرت خواهی کرد.

وی درباره اینکه عکس‌العمل جلالی در تمرین امروز بعد از باخت چه بود گفت: جلالی می‌داند همه ما تلاش می‌کنیم که نتایج خوبی را کسب کنیم. وی از جمله مربیانی هم نیست که بازیکن را مقصر باخت قلمداد کند. درست است که ما چند هفته  است نتیجه نگرفته‌ایم اما در همه آن بازی‌ها مستحق شکست نبوده ایم.

 

پرسپولیس پیکان تهران علی حمودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر