کد خبر: 693653 A

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: از بین این استعداد های نوجوان، قهرمانان ارزنده ای ظهور خواهند کرد و برای کشور افتخار می آفرینند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در مراسم افتتاحیه نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گفت: مدال آوران آین ده بازی‌های آسیایی، المپیک، و مسابقات جهانی از بین شما نوجوانان هستند.

وی افزود: یکی از اقدامات بسیار ارزشمندی که امسال با مشارکت فدراسیون های ورزشی و همکاری ادارات کل ورزش و جوانان استان ها صورت گرفت، کشف استعدادهای ورزشی کشور بود که کمتر مورد توجه قرار می‌گرفت.

داورزنی گفت: جا دارد تشکر از همه فدراسیون ها و استان ها تقدیر داشته باشم که این امکان را برای بروز و ظهور نوجوانان مستعد رشته های مختلف ورزشی را فراهم کردند تا  ۵۰۰ هزار نفر در کل کشور بتوانند مورد ارزیابی قرار بگیرند.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: یکی از اقداماتی که قطعاً در تقویم فدراسیون ها و معاونت توسعه ورزش قهرمانی به صورت مستمر و سالیانه قرار خواهد گرفت همین استعدادیابی ورزشی است و این استعدادها مانند خون تازه ای وارد بدنه ورزشی کشور می‌شوند.

وی در پایان از همه کسانی که تدارک این برنامه را دادند تشکر کرد گفت: موفقیت این نوجوانان را از خداوند متعال خواستارم و مطمئنم در میدان‌های بزرگ آینده از بین این استعداد های نوجوان، قهرمانان ارزنده ای ظهور خواهند کرد و برای کشور افتخار می آفرینند.

وزارت ورزش و جوانان محمدرضا داورزنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر