کد خبر: 692521 A

به نظر می‌رسد قانون منع بکارگیری بازنشستگان باعث جدایی رئیس فدراسیون والیبال هم نخواهد شد.

به گزارش ایلنا، در ماه‌های اخیر از احمد ضیایی به عنوان یکی از روسای بازنشسته فدراسیون ها نام برده شده که باید با قانون جدید منع به کارگیری بازنشسته ها پست خود را ترک کند. این در حالی است که ضیایی حتی یک سال هم نیست کار خود را در فدراسیون والیبال آغاز کرده و به دنبال اجرای برنامه‌های مدنظر خودش است.

رییس فدراسیون والیبال که پیش از این هم اعلام کرده بود با ۲۸ سال کار بازنشسته شده و با توجه به داشتن مدرکی بالاتر از کارشناسی می تواند بازگشت به کار بگیرد و تا ۳۵ سال خدمت خود را ادامه دهد.

این اتفاق در روزهای اخیر برای مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال با هماهنگی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک رخ داده و حالا به نظر می رسد شانس بقای احمد ضیایی در فدراسیون والیبال هم بالا رفته است.

رییس فدراسیون والیبال همچنین با توجه به قوانین بین المللی و حساسیت FIVB روی فدراسیون های عضو خود باید تا پایان دوره ۴ ساله اش در این فدراسیون باقی بماند.

فدراسیون جهانی والیبال که اتفاقا در روزهای اخیر اجلاس خود را با حضور محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش برگزار کرده، روی تغییرات در فدراسیون های داخلی حساسیت زیادی دارد و قوانین و چارچوب هایی را برای این اتفاق قرار داده که باید طبق آن رفتار شود.

با توجه به تمام این مسائل به نظر می رسد احمد ضیایی نیز مثل همتای خود در فدراسیون در سمت خود با استفاده از بندهای قانونی باقی بماند و به کار خود تا پایان دوره ۴ ساله مدیریتش ادامه دهد.

فدراسیون والیبال قانون منع بکارگیری بازنشستگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر