کد خبر: 692465 A

سنگربان نفت مسجد سلیمان که به تازگی از این تیم جدا شده می‌گوید عدم تعهد باشگاه به قراردادش سبب شد تا به همکاری‌اش پایان بدهد.

میلاد فراهانی در گفت و گو با ایلنا، درباره دلیل جدایی از نفت مسجد سلیمان گفت: در ابتدای فصل با مدیریت باشگاه نفت توافقاتی انجام دادیم و قرار بود تا مدت زمان مشخصی شرایط ایجاد شود. بعد از مدتی درباره شرایط منزل و پرداخت قراردادم صحبت کردیم و آقای مرزبان را در جریان گذاشتم. بعد از چند روز آقای مرزبان لیستی در اختیار باشگاه قرار دادند که اسامی تمام بازیکنان برای دریافت مبلغی از قراردادشان وجود داشت به غیر از من؛ من هم بخشی بیشتر از قراردادم نمی‌خواستم و چند وقتی هم بود امروز و فردا می‌کردند.

او ادامه داد: چون آقای مرزبان در این بخش تصمیم گیرنده بودند اسم من وجود نداشت. برای من خانه نگرفتند و بخش دیگر از توافقات هم انجام نشده بود و منتظر بودم تا حداقل از نظر مالی مبلغی که مانده بود پرداخت شود ام اینطور نشد؛ باید میزان پرداختی من به 40 درصد می‌رسید.

فراهانی افزود: سوالی که از آقای مرزبان پرسیدم و دلیل اینکه چرا در لیست حضور نداشتم او را عصبانی کرد؛با او صحبت کردم و گفتم توافقات اگر صورت نمی‌گیرد من فسخ قراردادم را دریافت کنم. دیگر پولی هم دریافت نکردم و تنها 32 درصد پرداخت شد.

سنگربان سابق نفت گفت: برای کلین شیت کردن در هر بازی قرار بود مبلغ 3میلیون تومان به حسابم واریز شودو به آقای مرزبان هم گفتم که جزوی از قراردادم است. ایشان به این مسائل اعتقاد نداشت و مورد تاییدشان نبود. اینکه دنبال حقم بودند ایشان را ناراحت کردند و چند بازیکن هم در تیم هستند که نسبت به قراردادشان بیشتر از من پول گرفته بودند. چیز بیشتری نخواستم و آنچه باشگاه قبول کرده بود باید عملی می‌شد که اینطور پیش نرفت و ترجیح دادم جدا شوم.

او در واکنش به اینکه مرزبان اعلام کرده بود ترجیح می‌دهد بازیکنانی که انگیزه بیشتری دارند را به کار بگیرد، گفت: اگر به دلیل مشکل مالی بود که خیلی زودتر از نفت جدا می‌شوم. به آقای مرزبان گفتم به خاطر ایشان حرفی نزدم ولی وقتی به همه پول می‌دهند و به من نه، از این نظر لطمه می‌خورم. به هر حال طبیعی است و حالا زمان مقصر کردن کسی نیست ولی بازیکن مورد علاقه مرزبان نبودم. هر بازیکنی با انگیزه حضور دارد تا از اعتبار خودش دفاع کند. اعضای تیم شاهد هستند که ما تمام تلاشمان را کردیم. می‌توانستند به من بگویند الان پول کمی داریم و نوبت بعدی به تو می‌رسد اما ایشان خطاب به من گفت که تو کی هستی که بخواهم با تو مشکل داشته باشم؟ بعد دو سه ماه همکاری فکر نمی‌کنم این شیوه برخورد مناسبی باشد. فعلا تمریناتم را دنبال می‌کنم و در نظر دارم تا تیم مناسبی را برای ادامه فصل انتخاب کنم.

علیرضا مرزبان میلاد فراهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر