کد خبر: 692148 A

تیم ملی عصر امروز در تهران سومین بازی تدارکاتی‌اش قبل از جام ملت‌های آسیا را برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، تیم ما در فیفادی‌های قبلی فرصت انجام دو بازی را از دست داد اما موفق شد مقابل ازبکستان و بولیوی دو مسابقه تدارکاتی برگزار کند که با پیروزی شاگردان کی‌روش همراه بود. حالا این سومین بازی و احتمالا آخرین مسابقه تدارکاتی تیم ملی در تهران قبل از جام ملت‌ها خواهد بود چرا که بازی با ونزوئلا در قطر برگزار می‌شود و قبل از جام ملت‌ها هم به احتمال زیاد یکی دو بازی دوستانه تیم ملی در امارات یا قطر برگزار خواهد شد.

این بار جنس حریف تیم ملی هم متفاوت خواهد بود. از آنجایی که تیم‌های اروپایی و آفریقایی سرگرم بازی‌های قاره خودشان هستند تیم ملی یا باید با آسیایی‌ها بازی کند یا تیم‌های قاره آمریکا. بعد از ازبکستان و بولیوی حالا نوبت تیمی از منطقه کونکاکاف است. تیمی ظاهرا گمنام و کم نام و نشان که البته برای تیم کی‌روش چندان هم غریبه نیست.

تیم نود و سوم رده‌بندی فیفا در ماه اکتبر که با سابقه یک بار حضور در جام جهانی(2006) با چند بازیکن مصدوم به ایران آمده درست قبل از شروع جام جهانی 2014 در برزیل مقابل تیم ملی ایران بازی کرد و 2 بر صفر باخت. البته از آن مسابقه فقط دژاگه، شجاعی، حاجی صفی و انصاری‌فرد در تیم فعلی حضور دارند.

بازی بولیوی تیم ملی ایران جام ملت های آسیا ونزوئلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر