کد خبر: 692074 A

همکاری با منصوریان در هیات مدیره تصویب شد

مدیرعامل ذوب آهن در خصوص برکناری امید نمازی و انتخاب منصوریان به عنوان سرمربی این تیم صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در خصوص تغییر کادر فنی این تیم اظهار داشت: باشگاه ذوب آهن زیر مجموعه کارخانه ذوب آهن است که در اختیار سهامی عام قرار دارد و سهامداران محترم برای آن تصمیم می‌گیرند. با توجه به این شرایط فشارهایی روی ما بود که در کادرفنی تغییر ایجاد کنیم و ما تا این هفته مقابل این فشارها مقاومت کردیم ولی نتیجه شکست 4 بر یک مقابل تراکتورسازی این فشارها را به اوج خود رساند و مجبور شدیم تغییر ایجاد کنیم.

وی افزود: بدین ترتیب بود که جلسه‌ای با آقای نمازی داشتیم و توافق کردیم تا به صورت دو طرفه قطع همکاری کنیم و بر اساس مصوبات هیات مدیره و جلساتی که داشتیم علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کردیم.

مدیرعامل ذوب آهن در مورد اینکه پیش از این در شرایط مشابه از قلعه‌نویی و گل‌محمدی حمایت کرده بود گفت: یک بحث در مدیریت داریم به نام مدیریت اقتضایی که به اقتضای زمان و مکان در مورد هر چیزی تصمیم گیری می‌شود. ما پیش از این هم در شرایط سخت از سرمربی تیم حمایت کردیم ولی در حال حاضر فشارها بیش‌ از حد و غیر قابل تحمل بود و نمی‌توانستیم جلوی آن مقاومت کنیم.

علیرضا منصوریان سعید آذری ذوب آهن اصفهان امید نمازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر