کد خبر: 692065 A

مقایسه دو مهاجم خارجی موفق این روزهای لیگ برتر؛

دو مهاجم گلزن این روزهای لیگ برتر در اوج آمادگی قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته گذشته در دو دیدار سپاهان - سایپا و تراکتورسازی - ذوب آهن که یکی از آنها مربوط به هفته دوازدهم و دیگری آخرین دیدار باقی مانده از هفته یازدهم بود، شاهد درخشش دو مهاجم خارجی گلزن لیگ برتر بودیم. استنلی کی‌روش از سپاهان و لی هری اروین از تراکتورسازی.

آمار دو مهاجم که توسط متریکا منتشر شده است:

photo_۲۰۱۸-۱۱-۱۴_۱۶-۰۲-۳۱

استنلی 2 بار موفق به گلزنی شد و یک بار هم پاس گل داد و در سوی مقابل اروین 3 بار موفق شد گلزنی کند. هر دو مهاجم به خاطر درخشش در دیدار تیم‌شان نمره کامل 10 را دریافت کردند.

نکته قابل تامل در مورد این دو بازیکن حضور 90 دقیقه‌ای استنلی مقابل سایپا است در حالیکه هری اروین در دقیقه 53 به میدان آمد و حدود 40 دقیقه در زمین حاضر بود.

اروین با این 3 گل خودش را 4 گله کرده است و و پیش از این یک بار موفق به گلزنی شده بود و استنلی تا قبل از این 2 گل موفق شده بود 7 گل به ثمر برساند و در حال حاضر بر صدر جدول گلزنان تکیه بزند.

مهاجم برزیلی سپاهان مهاجم اول تیمش و بهترین گلزن این تیم است ولی اروین تا پیش از این هفته زیر سایه آنتونی استوکس، هم تیمی خودش بوده است.

استنلی 30 ساله است و اروین تنها 24 سال سن دارد.

به هر صورت یک بازی ملاک مناسبی برای سنجش توانایی دو مهاجم نیست و باید در پایان فصل بهتر در مورد عملکردشان به قضاوت نشست ولی بدون شک این دو نفر از بهترین مهاجمان حال حاضر لیگ برتر و حتی 18 دوره‌ آن هستند.

تراکتورسازی تبریز سپاهان اصفهان استنلی کی روش لی هری اروین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر