کد خبر: 691468 A

نفرت بین طرفداران دو تیم ایتالیایی یوونتوس و ناپولی همواره یکی از مثال زدنی‌ترین رقابت‌های فوتبالی در سطح جهان و اروپا بوده است. با ورود کریستیانو رونالدو به یوونتوس این تیم با توجه به گلزنی‌های اعجوبه پرتغالی قدرتی مضاعف یافته است که این قدرت برای باشگاه‌های ایتالیایی علی الخصوص ناپولی بسیار گران تمام شده است.

به گزارش ایلنا، حال با توجه با اتفاقاتی که در سری آ. رخ داده است طرفداران ناپولی خشمی صد چندان را از یووه و ستاره هایش در دل خود به وجود آورده اند. لیدر ناپولی که از شناخته شده‌ترین چهره‌ها ما بین طرفداران و لیدر‌های تیم‌های فوتبال اروپا است به تهدید علیه چهره اول بازیکنان بیانکونری در این فصل پرداخته است.

این لیدر که با تعصب بی مثال خود به عنوان چهره‌ای مطرح شناخته شده است خطاب به کریستیانو رونالدو عنوان داشته که در صورتی که شادی‌های گل معروف خود را پس از گلزنی به ناپولی مقابل طرفداران این تیم به نمایش بگذارد یا زندگی خود را از دست خواهد داد یا خانواده اش.

حال باید دید که فدراسیون و اتحادیه فوتبال ایتالیا چه واکنشی در قبال این تهدید‌ها خواهد داشت و چگونه با این لیدر متعصب و جنجالی برخورد خواهد نمود.

جهان خانواده رقابت کریستیانو رونالدو اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر