کد خبر: 691275 A

شیخ حمد بن خلیفه الثانی با ارسال نامه ای به مهدی تاج از میزبانی شایسته ایران بابت برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، شیخ حمد بن خلیفه الثانی با ارسال نامه ای به مهدی تاج از میزبانی شایسته ایران بابت برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 تقدیر و تشکر کرد. در این نامه آمده است:

فدراسیون فوتبال قطر بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از جنابعالی و فدراسیون ایران به جهت پیروزی موفقیت آمیز در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2018 اعلام می دارد. کسب مقام دوم را به تیم پرسپولیس در چنین تورنمنتی به تمام دنیا ثابت کرد فوتبال در آسیا، بخصوص در ایران، در حال پیشرفت است.

همچنین به جنابعالی و اعضای LOC به جهت میزبانی فوق العاده فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 که در ورزشگاه آزادی در تهران برگزار شد، تبریک می گویم. آماده سازی استادیوم، مکان و برگزاری بازی باعث شد تا شاهد فینال ویژه ای از لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

فدراسیون فوتبال قطر علاقمندی خود را به ادامه تعهدات و روابط مثمرثمر با فدراسیون فوتبال ایران را اعلام می دارد و در صورت نیاز به کمک در آماده سازی تورنمنت های آینده در کنار شما خواهد بود.

مجددا، به عملکرد فوق العاده جنابعالی تبریک می گوییم و آرزوی موفقیت در آماده سازی های آینده را داریم.

 

فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ شیخ حمد بن خلیفه الثانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر