کد خبر: 691242 A

فتاحی:

سعید فتاحی می‌گوید باشگاه پرسپولیس با برگزاری بازیهای عقب افتاده این تیم در فیفادی موافقت کتبی کرده است.

به گزارش ایلنا، سعید فتاحی  در گفتگو با برنامه و اما ورزش رادیو جوان درباره اینکه چه زمانی جام سوپرجام به پرسپولیس اهدا می‌شود اظهار داشت: ما نگفتیم که در ورزشگاه آزادی جام را اهدا می‌کنیم چون هنوز درباره آن تصمیم‌گیری نشده است، اما چون مسابقه‌ای برگزار نشده بعید است که جشنی هم برگزار شود. قرار است با آقای بهاروند، رئیس سازمان لیگ صحبت کنیم و نظرمان را در این خصوص اعلام خواهیم کرد.

وی درباره اینکه برانکو اعلام کرده بدون ملی‌پوشانش در لیگ بازی نمی‌کند تصریح کرد: ما جلسه‌ای با آقای کی‌روش برگزار کردیم و تصمیم گرفته شد که اردوی تیم ملی یک هفته دیرتر انجام شود تا بتوانیم بازی‌های عقب‌افتاده پرسپولیس، سایپا، استقلال و نفت آبادان را برگزار کنیم و آقای کی‌روش هم با این موضوع موافقت کرد تا بتوانیم با نظم بیشتری لیگ را برگزار کنیم تا فشار زیادی هم به بازیکنان نیاید.

 وی افزود: ما کاری با مصاحبه برانکو نداریم، بلکه باشگاه پرسپولیس از قبل به ما نامه‌ای داده و در آن اعلام شده بود که اگر بازی پرسپولیس و پیکان را لغو کردیم و پرسپولیس به فینال آسیا رفت، مجبوریم این بازی را در تاریخ فیفادی برگزار کنیم که باشگاه هم در این باره با ما موافقت کرد و با این توافقنامه ما بازی را برگزار خواهیم کرد. الان پرسپولیس سه بازی عقب‌افتاده دارد و اگر بخواهیم این بازی را عقب بیندازیم باید اردوی تیم ملی به جای یک هفته با دو هفته تاخیر انجام شود.

پرسپولیس برانکو سازمان لیگ برتر فوتبال سعید فتاحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر