کد خبر: 691224 A

ترینیداد و توباگو با تیمی بی ستاره به ایران سفر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، تیمهای ملی فوتبال ایران و ترینیداد و توباگو روز پنجشنبه در دیداری دوستانه به مصاف هم می روند. این مسابقه در حالی به انجام می رسد که تیم ملی ترینیداد و توباگو مهره شاخص آنچنانی در ترکیب خود ندارد و با نفراتی به ایران می آید که اکثرا در لیگ ها درجه دو و سه و پایین تر مشغول هستند.

از لیگ آمریکا 4 بازیکن، عربستان سه نفر و از کشورهای  نروژ، فنلاند، اسلواکی، قزاقستان، آلمان و ال سالوادور هر کدام یک نفر در تیم ملی این کشور حضور دارند و الباقی در لیگ داخلی مشغول هستند. مشهورترین بازیکن این تیم در حال حاضر جووین جونز است که در تیم دارمشتات بازی می کند. این بازیکن 27 ساله است و در خط دفاعی توپ می زند.

4 بازیکن ترینیداد 30 و بالای 30 سال دارند و الباقی پایین تر از این سن هستند. میانگین سنی ترینیدادی ها هم حدود 26 سال است.

CT7ku-EUAAQAxLB

دنیس لورنس 44 ساله و بومی هدایت ترینیداد را از سال 2017 به عهده گرفته است. او حدفاصل سال های 2006 تا 2009 برای تیم سوانزی ولز توپ میزد و تا سال 2010 هم مشغول بازی بود. بازیکن اسبق فوتبال ترینیداد همچنین 89 بازی ملی در کارنامه خود دارد که حاصل آن 5 گل ملی است. حساس ترین گل او هم گل صعود به جام جهانی 2006 در برابر بحرین در منامه بود که شاگردان لئو بن هکر را به آلمان فرستاد.

اسامی تیم ملی ترینیدا و توباگو از این قرار است:


دروازه بان ها:

ماروین فیلیپ (سنترال اف سی – ترینیداد و توباگو)، نیکولاس فرندراپ (سندنس – نروژ)، آدریان فونسنته (پلیس – ترینیداد و توباگو).

مدافعان:
ابرِی دیوید (واسان – فنلاند)، شلدون باتئو (اف سی غیرت – قرقیزستان)، دانیل سیروس (الاورباح – عربستان)، کستون جولیون (ای اس ترنسین – اسلوونی)، کورتیس گنزالس (دیفنس – ترینیداد و توباگو)، آلوین جونز (دابلیو کانکشن – ترینیداد و توباگو)، تریستان هوج (دابلیو کانکشن – ترینیداد و توباگو).

هافبک ها:
جووین جونز (دارمشتات – آلمان)، کوردل کاتو (شارلوت ایندیپندنس – آمریکا)، ناتان لوئیز (ایندی ایلون – آمریکا)، آکیم هامفری (ساندو – ترینیداد وتوباگو)، دوانس موکته (سنترال اف سی – ترینیداد و توباگو)، جومال ویلیامز (دابلیو کانکشن – ترینیداد و توباگو)، لستون پال (سنترال اف سی – ترینیداد و توباگو).

مهاجمین:
خالیم هایلند (الفیصل – عربستان)، آتائولا گوئرا (چارزتون – آمریکا)، لستر پلتیر (المجزل – عربستان)، ایزایاه لی (مونرو – آمریکا)

warriors-dennis-lawrence-cordell-cato

تیم ملی ایران ترینیداد و توباگو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر