کد خبر: 691217 A

بند جریمه برای مصاحبه علیه مدیر باشگاه در همه جای دنیا وجود دارد

مدیرعامل ماشین‌سازی در خصوص دیدار با سایپا و صحبت‌های بازیکن این تیم توضیحاتی ارائه داد.

هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص درخواست باشگاه سایپا مبنی‌بر تعویق بازی با ماشین‌سازی اظهار داشت: ما درخواستی از سوی باشگاه سایپا نداشتیم و فقط سازمان لیگ این مورد را با ما مطرح کرد و ما هم گفتیم امکان تعویق بازی وجود ندارد. ما بلیت خریدیم و یک ساعت دیگر باید به سمت تهران پرواز کنیم و آنجا هم هتل گرفتیم و هزینه کردیم. از طرفی هواشناسی اعلام کرده بارندگی در تهران نداریم و فقط هوا ابری است.

وی در مورد اعلام نشدن حکم بازی پرسپولیس - سایپا از سوی کمیته انضباطی هم گفت: این موضوع ارتباطی به ما ندارد و اعتراضی هم به آن نداریم. ما به دنبال نتیجه‌گرفتن به وسیله ضربه خوردن حریف نیستیم و نمی‌خواهیم با جنگ‌های بیرون زمین نتیجه بگیریم و کمیته انضباطی هر وقت دوست دارد حکم بازی با سایپا را اعلام کند. ضمن اینکه بعضاً اعلام حکم نیاز به تحقیق و بررسی‌های بیشتر دارد و ممکن است طول بکشد و غیر طبیعی نیست.

مدیرعامل ماشین‌سازی در خصوص صحبت‌های مسیح زاهدی علیه خودش هم خاطرنشان کرد: من این مصاحبه را نخواندم و نمی‌دانم بازیکن چه چیزی گفته است. موضوع را بررسی می‌کنم و بعد از آن در قبال این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود.

نصیرزاده پس از مطلع شدن از صحبت‌های زاهدی در مورد ادعاهای این بازیکن گفت: بند جریمه بازیکن برای صحبت علیه باشگاه و مدیریت باشگاه یک موضوع کاملاً حرفه‌ای است و در همه باشگاه‌های دنیا هم وجود دارد و موردی نیست که از خودمان ابداع کرده باشیم. در مورد اینکه به باشگاه‌ها گفتیم بازیکن ما را جذب نکنند هم کار درست را انجام دادیم چراکه بازیکن با ما قرارداد دارد و ما هم قصد داشتیم از راه قانونی احقاق حق کنیم و اگر حق با ما نبود در صورت شکایت هم راه به جایی نمی‌بردیم. وضع پرداختی‌های باشگاه ما هم مثل سایر باشگاه‌ها است و فکر نمی‌کنم عقب‌تر باشیم.

سایپا هوشنگ نصیرزاده ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر