کد خبر: 691160 A

یکی از رسانه های انگلیسی زبان به تمجید از کریم انصاری فرد مهاجم جدید تیم ناتینگهام فارست پرداخت.

به گزارش ایلنا، آیتور کارانکا توانمندی‌های کریم انصاری‌فرد را در طول فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس به نمایش خواهد گذاشت. پرکارترین سرمربی این رقابت‌ها در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی است که ترکیب تیم ناتینگهام فارست را به طور کلی تغییر داد و در این فصل می‌توانیم روی نقش عمیق‌تر کریم انصاری‌فرد در این تیم حساب کنیم. اوایل ماه جاری میلادی بود که این ملی‌پوش ایرانی با عقد قراردادی تا سال 2020 میلادی به تیم تحت‌هدایت آیتور کارانکا پیوست.

بر اساس گزارش سایت انگلیسی زبان، سرمربی ناتینگهام فارست تاکنون فقط در یک بازی برابر تیم شفیلد یونایتد از کریم انصاری فرد به عنوان بازیکن جایگزین استفاده کرد اما این سرمربی اسپانیایی از تنوعی که این ملی‌پوش ایرانی می‌تواند برای تیمش به ارمغان بیاورد صحبت می‌کند. او گفته بود که کریم انصاری‌فرد مناسب سیستم 1-3-2-4 است. اگر کاروالیو به هر دلیلی بازی نکند کریم انصاری‌فرد می‌تواند در قالب بازیکن شماره 10 به میدان رود. همچنین می‌تواند پشت گرابان یا مورفی بازی کند. انصاری‌فرد در بازی شنبه شب گذشته ناتینگهام فارست برابر استوک سیتی که با تساوی بدون گل پایان یافت مورد استفاده قرار نگرفت و آیتور کارانکا، گیل دیاس را از روی نیمکت به میدان فرستاد.

رسانه انگلیسی در پایان می‌نویسد: کریم انصاری‌فرد می‌تواند یک ارزش خیره‌کننده برای تیم ناتینگهام فارست باشد. او رکورد خوبی در عرصه فوتبال بین‌المللی دارد و سال گذشته نیز در یونان بازیکن تاثیرگذاری بود. انصاری‌فرد تناسب را برای خط حمله تیم ناتینگهام فارست به ارمغان می‌آورد و می‌تواند جایگزین خوبی برای گرابان و کاروالیو در طول فصل باشد. استفاده کامل از این ملی‌پوش ایرانی در ترکیب این تیم هم‌اکنون یک اولویت است.

کریم انصاری فرد ناتینگهام فارست انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر