کد خبر: 691148 A

منصوریان هم می‌توانست استقلال را نایب‌قهرمان کند

بهتاش فریبا عضو کمیته فنی استقلال از شرایط این تیم در ادامه رضایت دارد و معتقد است که این تیم می‌تواند نتایج خوب فصل گذشته را تکرار کند

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بهتاش فریبا عضو کمیته فنی استقلال از شرایط این تیم در ادامه رضایت دارد و معتقد است که این تیم می‌تواند نتایج خوب فصل گذشته را تکرار کند.

با فریبا درخصوص شرایط تیم در ادامه رقابت‌های لیگ و همچنین نایب‌قهرمانی پرسپولیس در آسیا صحبت کردیم.

شرایط استقلال را در هفته‌های اخیر چطور می‌بینید؟

با توجه به تعطیلی مسابقات، آبی‌پوشان در حال تمرین کردن هستند. اگر واقع‌گرا باشیم شرایط کلی استقلال امسال خوب نبوده. البته چهار بازی بیشتر تا نیم فصل نمانده و امیدوارم بتوانیم 12 امتیاز ممکن را کسب کرده و رتبه خوبی را در پایان نیم فصل به دست بیاوریم. در این چهار بازی روی کاغذ فقط پدیده سخت است اما در سه بازی باقی مانده استقلال شانس خوبی برای کسب امتیاز دارد.

چشمی و اسماعیلی هم از سوی باشگاه، از تمرینات منع شده بودند اما در جلسه کمیته انضباطی مقرر شد که آنها به تمرین بازگردند.

جلسه کمیته انضباطی این دو بازیکن برگزار شد. آنها از مسوولان عذرخواهی کردند و همه چیز با خوبی و خوشی تمام شد. امیدوارم این مساله در استقلال باب نشود و مطمئن باشید دیگر در استقلال چنین اتفاقاتی نخواهد افتاد.

شما فصل گذشته جزو کادر علی منصوریان بودید. الان هم برخی از پیشکسوتان وقتی در مورد شفر صحبت می‌کنند، معتقدند این مربی توانسته فصل گذشته استقلال منصوریان را از ته جدول به بالا بیاورد. در این باره چه نظری دارید؟

ابتدا باید بگویم ما ته جدول نبودیم ولی جایگاه خوبی هم نداشتیم. بارها هم در مورد این مساله صحبت شده. در ابتدای فصل مصدومان بسیار زیادی داشتیم. چند بازیکن ما هم در تیم ملی امید بودند. وقتی آقای شفر آمد آسیب‌دیدگی‌ها تمام شده بود و ایشان با تجربه‌ای که داشت از این مساله استفاده کرد و تیم را نایب‌قهرمان لیگ کرد.

به نظرتان اگر فصل گذشته در استقلال می‌ماندید مانند تیم شفر می‌توانستید به چنین رتبه‌ای در جدول برسید؟

اگر مردم کم‌حوصله نبودند، منصوریان هم می‌توانست استقلال را نایب‌قهرمان کند. الان هم در چند هفته اخیر کمی دلخوری برای هواداران به وجود آمده بود که من از آنها خواستم همچنان از تیم حمایت کنند. شما نگاه کنید وریا دو هفته محروم بود. پژمان منتظری مصدوم شد و همین باعث شد کمی در نتیجه‌گیری خوب نباشیم. البته این تعطیلات برای هر تیمی سود نداشت، برای استقلال مفید بود.

پرسپولیسی‌ها عنوان نایب‌قهرمانی آسیا را به دست آوردند و همین باعث شده دو ستاره استقلال روی پیراهن زیاد به چشم نیاید.

آمار همیشه آمار است. قدیم و جدید هم ندارد. کسی هم نمی‌تواند ستاره‌های روی پیراهن استقلال را نادیده بگیرد. پرسپولیس هم با بضاعتی که داشت، نتایج خوبی کسب کرد و مطمئن باشید در نیم فصل دوم هم بهتر خواهد شد.

همچنان از شفر حمایت خواهید کرد؟

همه ما برای سربلندی استقلال تلاش می‌کنیم و مطمئن باشید از شفر حمایت خواهیم کرد تا وی بتواند رتبه خوب فصل گذشته‌اش را بهبود ببخشد

 

استقلال لیگ برتر فوتبال بهتاش فریبا وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر