کد خبر: 691073 A

​تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که یک نکته توجه نمایندگان رسانه های گروهی را جلب کرد: « ملی پوشان و کادر فنی مصاحبه نمی کنند».

به گزارش ایلنا، این اتفاق در حالی رخ داد که بازیکنان تیم ملی بعد از پایان تمرین در اقدامی عجیب و البته به صورت متحد صفحات مجازی خود را در اینستاگرام غیر فعال کردند. پیش از این شاهد هماهنگی در بین بازیکنان تیم ملی در مصاحبه ها یا مسائل دیگر بودیم اما اعتراض امروز نوعی اعتراض جدید بود.

طبق اطلاعات خبرنگار ما اقدام متحد بازیکنان تیم ملی یک دلیل مهم دارد. اینکه ملی پوشان از مسئولان ناراحت هستند. بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی انتظار داشتند پاداش های جام جهانی آنها پرداخت شود و البته مسئولان نیز با شروع دور جدید تمرینات برای جام ملت های آسیا سری به آنها و تمرینات تیم ملی بزنند اما این اتفاق رخ نداده است.

تیم ملی فوتبال ایران این روزها برای مسابقات جام ملت های آسیا آماده می شود و ملی پوشان روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف ترینیداد و توباگو در یک دیدار دوستانه خواهند رفت. از سوی دیگر برخی از اعضای تیم ملی اعتقاد دارند در زمانی که تیم ملی فوتبال راهی جام جهانی شد خیلی از مسئولان در کنار آنها عکس های یادگاری می انداخته و وعده هایی دادند اما با به پایان رسیدن مسابقات جام جهانی وعده ها فراموش شد. به همین دلیل ملی پوشان در اقدامی جالب و البته جدید با غیر فعال کردن صفحات مجازی خیلی راحت اعتراض خاموش خود را به گوش مسئولان رساندند.

تیم ملی تیم ملی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران رسانه مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر