کد خبر: 691068 A

دست‌نشان با گلایه از غیبت گلزن تیمش در کرمان صحبت کرد؛ گلایه‌ای بیشتر شبیه به نگرانی که مبادا پیشنهادات لیگ برتری آنقدر اغوا کننده بوده باشد تا یکی از مهمترین بازیکنان مس در نیم فصل راه جدایی در پیش بگیرد.

به گزارش ایلنا، سرمربی مس عادت کرده بود از نیمه دوم بازیکنی را وارد زمین کند که در پایان بازی با غرور از تعویضش به عنوان تصمیم طلایی و به تعبیر بهتر سلاحی کشنده حرف بزند اما در سه بازی گذشته با مصدومیت سجاد حیدری، این حربه‌ی مهم دست نشان برای ضربه زدن به حریفان عملا خنثی شده و او به شدت غیبت مهاجم 5 گله‌اش را در ترکیب تیمش احساس می‌کند و به نظر می‌رسد برنامه‌های مس در فاز تهاجمی تا حدودی به حضور حیدری وابستگی داشته که زوج فوق العاده‌ای را با تیکدری تشکیل داده بود.

مصدومیت از هفته اول روی سجاد حیدری سایه انداخته بود و او در بازی مقابل شهرداری ماهشهر دچار کشیدگی کشاله شد تا دستنشان به اجبار قبل از سوت پایان نیمه اول مهاجم تیمش را تعویض کند؛ البته حیدری در هفته دوم در سیرجان تنها 5 دقیقه بعد از ورودش گلزنی کرد و جدی نبودن مصدومیتش را نشان داد. حیدری رفته رفته در ترکیب مس به فرم ایده آل رسید و در هفته پنجم در بوشهر دومین گل فصلش را به ثمر رساند و بعد از تلاش ناکام مقابل نود ارومیه، اما در شیراز سریال طلایی بودن ورودش به زمین را با گل سه امتیازی آغاز کرد و مقابل خونه به خونه و اروند خرمشهر هم به عنوان بازیکن تعویضی گلزنی کرد تا چشمان زیادی به ساق‌های درخشان مهاجم تند و تیز رفسنجانی دوخته شود و درست بعد از همین درخشش‌ها قابل حدس بود که بسیاری از سرمربیان لیگ برتر با نزدیک شدن به نیم فصل، مهاجم مس را در لیست مدنظر خود به مدیران پیشنهاد خواهند کرد.

حیدری اما در بازی مقابل سپاهان دوباره به کوچه‌ی مصدومیت برگشت و نتوانست پاسخ مثبتی به حربه‌ی سرمربی مس بدهد. روز بعد از بازی جام حذفی و در حالی که بسیاری نگران دوری طولانی مدت حیدری بودند، اما دکتر مداحی، معاون پزشکی باشگاه مس اعلام کرد مصدومیت مهاجم گلزن مس آنطور که تصور می‌شود جدی نیست و دوری او از تمرینات با فیزیوتراپی و انجام مراحل درمانی نهایتا یک ماهه خواهد بود.

شاید در شرایط ساده به نظر می‌رسید که حیدری به درمان مصدومیتش مشغول است تا هرچه سریعتر به ترکیب مس و درخشش برگردد اما نادر دستنشان بعد از شکست مقابل پرسپولیس پاکدشت موضوع عجیبی را مطرح کرد؛ اینکه سجاد حیدری پاسخ تماس‌های مسی‌ها را نمی‌دهد و خبری از او نیست. دستنشان در این باره گفت: حیدری کجاست؟! هنوز به دکتر مداحی مراجعه نکرده! به او زنگ زدم خاموش بود. سرپرست تیم ما چند بار به او پیام داده و تماس گرفته اما جوابی نگرفته است! ظاهرا در رفسنجان مشغول درمان مصدومیتش است. سرمربی مس البته بعد از کنفرانس، نگرانی‌اش را از غیبت حیدری ابراز داشت و اعلام کرد دوست دارد از او در ترکیبش استفاده کند.

اینکه حیدری در رفسنجان مشغول درمان مصدومیت خود است و در کرمان حاضر نشده تا با وجود امکانات بهتر و تحت قرارداد حرفه‌ای با نظر پزشکان باشگاه مس دوران مصدومیتش را پشت سر بگذارد، اصلا جالب به نظر نمی‌رسد اما این رفتار می‌تواند شایعاتی مثل اغوا شدن این بازیکن در مقابل پیشنهادات لیگ برتری را تقویت کند و تا همین جای کار هم خیلی‌ها کار حیدری را با تیم‌های لیگ برتری تمام شده می‌دانند!

با وجود اینکه حیدری وضعیت خود را سرانجام به معاون پزشکی باشگاه اطلاع داده و مشکلات خانوادگی را بهانه اصلی غیبت در کرمان عنوان کرده تا به بی خبری مرموز و عجیبش پایان دهد، اما او باید به خاطر بیاورد که در ابتدای فصل تلاش‌های زیادی برای صدور رضایتنامه از نساجی و بازگشتش به کرمان صورت گرفت و از همه مهمتر به قرارداد حرفه‌ای خود پایبند باشد تا ذهنیت متفاوتی را در خصوص رفتارش برای هواداران و رسانه‌ها ایجاد نکند.

زمین مس کرمان معاون نیم فصل سوت پایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر