کد خبر: 691018 A

دومین روز از تمرین های تیم ملی ایران برای برگزاری دو بازی دوستانه امروز برگزار شد.

به گزارش ایلنا، دور جدید تمرینات تیم ملی برای برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل ترینیدادوتوباگو و ونزوئلا جهت آماده‌سازی حضور در جام ملت‌های آسیا از دیروز آغاز و تمرین امروز در زمین چمن شماره دو آکادمی ملی فوتبال پیگیری شد.

* با توجه به هوای بارانی تهران نظم تمرین تیم ملی به هم خورده بود. در حالی که تمرین صبح لغو شد و به ساعت 15:30 تغییر کرد، تمرین باز هم با 10 دقیقه تأخیر و از ساعت 15:40 آغاز شد.

* کارلوس کی‌روش به دلیل برگزاری جلسه با مهدی تاج با تأخیر به تمرین آمد.

* بازیکنانی که تازه به اردو آمده‌اند، به ساختمان پک رفتند تا ریکاوری کنند. از بین نفرات جدید کاوه رضایی و علی قلی‌زاده راهی ساختمان پک شدند.

* اشکان دژاگه که دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و تازه پا به توپ شده است، به صورت اختصاصی تمرین و پس از یک ساعت محل تمرین را ترک کرد.

* بازیکنان پس از گرم کردن به تمرینات اختصاصی خود پرداختند. علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی زیر نظر لوپز کار کردند و سایر بازیکنان نیز در دو گروه نارنجی و آبی زیر نظر کی‌روش تمرین کردند. در این بخش دو گروه 5 نفره با یک بازیکن آزاد که به تیم صاحب توپ کمک می‌کرد، وظیفه پاسکاری و انتقال توپ از ابتدا تا انتهای محدوده‌ای کوچک را به عهده داشتند. کی‌روش بابت هر انتقال توپ یا 10 پاس متوالی یک امتیاز به تیم برنده می‌داد.

* بخش بعدی تمرین با حضور دروازه‌بان‌ها در یک دروازه بود که مهاجمان با کاورهای نارنجی باید با کارهای ترکیبی از مدافعان عبور می‌کردند تا توپ را تبدیل به گل کنند.

*  تمرین تا ساعت 16:55 ادامه داشت و سپس بازیکنان به ساختمان پک رفتند.

* محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال اواخر تمرین و در سکوت به محل تمرین آمد. ساکت سعی می‌کرد با ایستادن پشت فنس‌ها و پشت نیمکت  در تیررس رسانه‌ها نباشد.

تیم ملی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر