کد خبر: 690997 A

6 تیم از 7 شرکت کننده مسابقات جام باشگاه‌های جهان در ماه دسامبر مشخص شدند و تنها برنده مسابقه بین تیم‎‌‌های ریورپلاته و بوکا جونیرز در فینال کوپا لیبرتادورس باقی مانده است.

به گزارش ایلنا، مسابقات جام باشگاه‌های جهان 2018 با نظارت فیفا قرار است از تاریخ 12 تا 22 دسامبر به میزبانی امارات متحده عربی برپا شود.

طی یک هفته گذشته قهرمانان قاره‌های آسیا و آفریقا مشخص شدند؛ الترجی تونس موفق شد الاهلی مصر را از پیش رو بردارد و یک روز پس از آن کاشیما آنتلرز با وجود برتری دو بر صفر در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، با تساوی در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس به عنوان قهرمان جدید قاره کهن لقب گرفت.

نمایندگان ژاپن و تونس موفق شدند در کنار رئال مادرید قرار بگیرند که به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2018 دست پیدا کرد؛ العین به عنوان قهرمان فصل 17-2018 مسابقات لیگ برتر امارات به عنوان نماینده میزبان در این مسابقات حضور خواهد داشت و گوادالاخارا مکزیکی به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان کونکاکاف دیگر شرکت کننده این دوره از مسابقات است.

تیم ولینگتون نیز نماینده اقیانوسیه است که با مشخص شدن برنده دیدار بین تیم‌های ریورپلاته و بوکا جونیورز در تاریخ 24 نوامبر(بازی رفت شب گذشته به تساوی 2-2 انجامید) هفتمین شرکت کننده در جام باشگاه‌های جهان مشخص می‌شود.

رئال مادرید کاشیما آنتلرز العین امارات جام باشگاه‌های جهان گوادالاخارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر