کد خبر: 690819 A

تیم ملی ایران برای دومین بار به مصاف ترینیداد می رود.

به گزارش ایلنا، تیم ملی ایران روز پنجشنبه باید در دیداری دوستانه به مصاف ترینیداد و توباگو برود و اولین بازی تدارکاتی خود را در جریان سومین اردوی پیش از جام ملت ها به انجام برساند.

ایران و ترینیداد و پیش از این یک بار به مصاف هم رفته بودند. 18 خرداد 1393 بود که تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی روش و پیش از جام جهانی 2014 برزیل در سائوپائولو به مصاف این تیم از منطقه‌ کونکاکاف رفت و در پایان با نتیجه 2-0 به برتری رسید.

دو گل ایران در آن مسابقه توسط احسان حاج صفی و جواد نکونام به ثمر رسید. حالا بعد از حدود 4 سال و پنج ماه بار دیگر باید به مصاف این تیم برویم. آنها در سال 2006 با لئو بن هکر برای اولین و آخرین بار به جام جهانی رسیدند و در گروه خود هم حذف شدند. آنها پیش از جام جهانی 2018 که ایسلند در مسابقات جام جهانی حاضر شد لقب کوچکترین کشور حاضر در این رقابت ها را به خود اختصاص داده بود.

دوایت یورک مهاجم سابق منچستر یونایتد و زوج طلایی اندی کول در این تیم به همراه جی لوید ساموئل فقید که چند سالی در فوتبال ایران و تیمهای استقلال و پیکان توپ می زد معروف ترین اشخاص فوتبالی این کشور هستند که با آنها اشنایی داریم.

شاگردان کی روش در دو بازی دوستانه اخیر خود موفق شدند تیمهای ازبکستان و بولیوی را شکست دهند.

andy_cole_and_dwight_yorke_

Iran_s Al-Esteghlal club player Jlloyd Tafari Samuel celebrates after winning the match against Al-Rayyan clu

 

تیم ملی ایران جام ملت های آسیا ترینیداد و توباگو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر