کد خبر: 690734 A

هافبک فرانسوی بایرن مونیخ پس از شکست مقابل دورتموند اتفاق عجیبی را تجربه کرد و برخورد عجیبی با خبرنگار آلمانی داشت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سان، قهرمان شش سال اخیر بوندس لیگا روز شنبه در درکلاسیکو با نتیجه سه بر دو از بورسیا دورتموند شکست خورد. در مقابل دو گل رابرت لواندوفسکی برای باوارایی‌ها، مارکو رویس پیش از گل پاکو آلکاسر دوباره دروازه مانوئل نویر را باز کرده بود. این نتیجه سبب شد تا آنها 7 امتیاز از دورتموند صدرنشین فاصله بگیرند اما این ماجرای اصلی در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک نبود.

گزارش‌های مطرح شده امروز نشان می‌دهد فرانک ریبری، هافبک 35 ساله بایرن مونیخ پس از بازی با پاتریک گیلو، روزنامه نگار مشهور فرانسوی، درگیر شد. در حال حاضر باشگاه بایرن این ماجرا را تایید کرده است.

ریبری2

حسن صالح‌حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ به بیلد آلمان گفت: ریبری به ما اطلاع داده است که با هموطنش پاتریک گیلو که چند سالی با او آشناست درگیری شده است.ما با پاتریک توافق کردیم که ما در نشست شخصی درخصوص این موضوع صحبت خواهیم کرد، ما در مورد چگونگی حل مسئله بحث خواهیم کرد، او به ما اطلاع داده که در این باره مشکلی ندارد.

گیلو فوتبالیست سابق است که به عنوان کارشناس تلویزیونی در این بازی و برای ایستگاه رادیویی قطر، بین اسپورت کار می‌کند. او در پایان مسابقه از ریبری درباره عملکردش سوال کرده بود که مورد خشم و حمله این بازیکن قرار گرفت.

بایرن مونیخ فرانک ریبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر